EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Takhle 15ti letá dívka střílí lépe než většina dospělých profíků

 13. 09. 2018      kategorie: Události      2 komentáře

Tahle teprve 15ti letá sportovní střelkyně má opravdu talent. Jmenuje se Danyela D'Angelo a střelbě se intenzivně věnuje již 4 roky. Ve střelbě ji podporuje hlavně otec, který se společně s Danyelou účastní různých soutěží po celé Americe. Dívka je členem americké asociace střelců (USPSA). Ve svém věku již za své výkony získala mnohá ocenění.

daniela_01
Foto: Danyela je opravdový talent

V rámci své praxe vystřílí něco přes 3000 nábojů měsíčně, což prozrazuje, že tento koníček není vůbec levnou záležitostí. Dívka však má ve své činnosti maximální podporu rodiny a my jsme jen zvědaví, kam to v budoucnosti dotáhne.

Psali jsme: Starý mariňák dostal po 73 letech zpět svojí pušku M1 Garand z 2. světové války

daniela_3
Foto: Danyela (zcela vpravo) má má ve své rodině maximální podporu

V následujícím videu se můžete podívat, jak si Danyela při střelbě z různých zbraní vede. Jelikož se také věnuji střelbě, musím uznat, že dívka opravdu umí.

 

Psali jsme: Operace ANTIMONY - 70. výročí

 Autor: Fels

CENOVÉ BOMBY (872)

Komentáře

Oleg

01. 06. 2019

Dnešní titulek novin
" Roztrpčený zaměstnanec města Virginia Beach střílel do lidí, 12 obětí "
Nejméně 12 obětí má na svědomí muž, který v pátek centru města Virginia Beach nahodile střílel do lidí. Třináctým mrtvým je sám střelec. Zatím není jasné, zda obrátil zbraň proti sobě, nebo ho zabila kulka během přestřelky s policií, napsala agentura Reuters. Je možné, že tragická bilance bude vyšší, další lidé jsou se zraněními v nemocnici.

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací