EXCALIBUR
CZUB

Generál NATO Pavel: Spojenci nevědí, co si o nás myslet. Češi jsou vlastenci, jen když vyhráváme ve sportu

 26. 04. 2018      kategorie: Události      0 bez komentáře

Jsme spojenec, který si plní své povinnosti na zahraničních misích, ale není konzistentní v názorech. Tak nás ve stručnosti vnímají v Severoatlantické alianci podle jejího vojenského velitele Petra Pavla. Generál se pro reflex.cz vyjádřil nejen k tomu, jak jsou Češi v zahraničí vnímáni, ale třeba i na téma, zda jsme podle něj národ vlastenců. Odpovědi najdete v následujícím videu.

Video: Generál NATO Petr Pavel: Spojenci neví, co si o nás mají myslet

Podle generála Petra Pavla potřebuje česká společnost dospět. Ukazuje se to i v tom, že většina si myslí, že je třeba za náš způsob života bojovat, ale pouze malé procento je ochotno k tomu něčím přispět. Vlastenectví se u nás projevuje hlavně krátkodobě, a to jen v případě sportovního úspěchu. Více o pohledu spojenců Severoatlantické aliance na Česko i o otázce vlastenectví se dozvíte ve videu v úvodu článku.

Psali jsme: Cesta vítězství: Nadšenci pojedou po stopách Čs. armádního sboru

428634-nacelnik-ceskeho-generalniho-stabu-petr-pavel-653x367
Foto: Generál NATO Petr Pavel: Spojenci neví, co si o nás mají myslet. Češi jsou vlastenci jen když se vyhrává ve sportu

Jsou podle vás Češi vlastenci? Byli byste ochotni přispět k obraně našich hodnot a způsobu života? Napište nám to do komentářů pod článkem.

Zdroj: Reflex.cz

Psali jsme: Dnes je tomu přesně 9 let, co zahynul náš voják Nikolaj Martynov

 Autor: Reflex

ARMY24

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací