EXCALIBUR
CZUB
CZUB

I ve válce může být sranda?

 25. 02. 2013      kategorie: Army zábava      3 komentáře

Pravidelně vám budeme do této kategorie vkládat srandovní momentky ze světa ARMY.

Vojáci po celém světě si totiž, i přes časté vysoké nervové vypětí, dokáží udělat srandu nebo jsou součástí úsměvné situace a to je fajn :)

 Autor: Michal Pivoňka

CENOVÉ BOMBY (872)

Komentáře

Delta

25. 03. 2019

Vláda se rozhodla, že vyplatí doživotní rentou vojenské veteráný bojující ve Vietnamu. Zašla proto za prvními třemi veterány. Renta se počítala tak, že každý veterán si zvolí dvě libovolné části těla a změří se délka od jedné části k druhé a podle toho se spočítá renta. První veterán zvedl ruku, stoupl si na špičky a nechal si změřit délku od palce u nohy k prostředníčku na ruce. Byla to délka 180 cm a tak dostane každý měsíc 180000,-. Druhý rozpažil ruce a nechal si změřit od prostředníčku na pravé ruce k prostředníčku na ruce levé. Měl rozpětí 2m 50cm a proto dostane každý měsíc 250000,-. Třetí veterán si chtěl nechat změřit od kořene penisu ke konci varlat. Měřič mu to furt vymlouval, že to bude málo. Ale on si nenechal říct. Tak měřič mu začal stahovat kalhoty a s údivem se zeptal: "Kde máte varlata?" a veterán mu odpověděl: "Ve Vietnamu."

https://nej-vtipy.cz/vtipy/vojaci

Delta

17. 03. 2019

Babovřesky v USA.
Paní Johnsonová potká paní Smithovou a ptá se jí jak se má.„Oooo, děkuji, mám se velmi dobře“ „No a co děti?“ „Mí kluci jsou v pohodě“ odpovídá.“Nejstarší Jack, je vojenský poradce na Ukrajině,Willy je v Iráku, Raul slouží na lodi u Giblartaru, Johny je v Súdanském Darfouru a nejmladší Tod, tak ten je v Afganistanu.““No a co manžel?“ ptá se paní Johnsonová.“ „Tak ten jezdí po Evropě v rámci přednáškového turné a vysvětluje, jak se rozpíná Putinův režim.“

Delta

22. 02. 2019

Čtyři z tanku a pes (Czterej pancerni i pies)
Režie: Andrzej Czekalski, Konrad Nalecki Polský televizní seriál Čtyři z tanku a pes překonal všechny rekordy ve sledovanosti. Humorným způsobem přibližuje příběhy čtyř vojáků a psa Šarika. Při své dlouhé cestě za osvobozením Polska se dostanou až do Berlína. Nastávají situace plné bojových scén, ale i humorných příběhů. Jako vítězové se vracejí do hlavního města Slezska - Katovic. Seriál ukazuje kontrasty mezi romantikou a skutečností, nebezpečím vojenského života a proto je stále tak oblíbený.
https://www.youtube.com/watch?v=mUv1-PbvAzc

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací