EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Indové připravují vojenský film, který vypadá, že bude stát opravdu za to

 18. 12. 2018      kategorie: Army zábava      1 komentář
Přidat na Seznam.cz

Když se řekne film z Indie, většina z nás si vybaví nějaké vtipné scény z bollywoodských akčňáků, které zaujmou spíše svým humorným provedením než kvalitou, s jakou se můžeme setkat u běžné “západní produkce“. Nyní se však do kin valí snímek, který by mohl stát za to. Alespoň soudě dle traileru, který si můžete prohlédnout níže. 

Video: Trailer k filmu URI / YouTube

Jedná se o vojenský počin, který je natočený na základě skutečné události, která se odehrála 18. září 2016. Tehdy se v blízkosti indického městečka Uri odehrál jeden z nejkrvavějších zákroků proti indickým ozbrojeným složkám. Čtveřice islámských fundamentalistů bojujících za odtržení Kašmíru a jeho připojení k Pákistánu přepadla velitelství jedné z brigád indické armády a zabila 19 jejich příslušníků.

uri
Foto: Film URI opravdu nebude pouhý "bollywoodský akčňák"

V návaznosti na tuto akci byla naplánována odvetná operace, kterou popisuje snímek, jež se dostane do kin v lednu. Zatím to nevypadá, že se film dostane do české distribuce. Dá se však očekávat, že k sehnání nějakým způsobem bude. 

 Autor: Dominik Z.

CENOVÉ BOMBY (388)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací