EXCALIBUR
CZUB
CZUB

IWA 2013 - svátek všech military nadšenců

 14. 03. 2013      kategorie: Události      0 bez komentáře

IWA je největší výstava zbraní, střeliva a výstroje v Evropě. Pořádá se každoročně v měsíci březnu v německém Norimberku. Původně vznikla IWA & OutdoorClassics jen jako přehlídka specializovaného obchodu se zbraněmi, což se dnes již rozšířilo na obecnou výzbroj, výstroj a služby.

IWA není určena pro širokou veřejnost, ale pro mezinárodní obchodníky z celého světa.

Návštěvník zde může v několika obřích pavilonech (o rozloze cca 60.ooo metrů čtverečních) vidět nejnovější trendy ze světa military.

Psali jsme: Bitva o STALINGRAD v 3D

Každý, kdo ve světě military něco znamená (nebo chce znamenat), se každoročně na této megavýstavě prezentuje se svými výrobky či službami. Počet vystavovatelů se pohybuje kolem 1400 z celého světa (mezi nimi jsou také naši výrobci z ČR).

Na IWA jsem byl osobně a musím napsat, že přestože se ve světě military pohybuji již pěknou řádku let, velikost celé akce, sortiment nabídky apod. mi vyrazily dech.

Teprvě na IWA poznáte, kde se dělají milionové a miliardové obchody s military a outoor zbožím. 

Psali jsme: V 97 letech zemřel jeden z posledních veteránů z RAF Zbyšek Nečas

Pokud chcete získat např. výhradní zastoupení nějaké značky pro Českou republiku, na IWA máte optimální podmínky vybraného partnera oslovit.

Všechny prezentující firmy i z exotičtějších zemí (Čína, Indie, Pákistán) hovoří dobře anglicky a jsou většinou velmi vstřícní. Trpělivě vám na dotaz ukáží vše co chcete vidět a vědět.

Z výstavy IWA jsem si kromě igelitek plných drobných reklamních a vzorkových dárečků odnesl i velký zážitek a zkušenost, že se military průmyslu daří.

 Autor: Michal Pivoňka

CENOVÉ BOMBY (570)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací