EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Jak by vypadalo, kdyby Česko napadlo Rusko?

 07. 10. 2014      kategorie: Army zábava      2 komentáře

Našli Češi cestu ven z rusko-ukrajinské krize? Vyřeší to supertajná zbraň a jaká by mohla být odezva Moskvy?

Tohle video neberte moc vážně, ať se někdo neurazí, ale musíme uznat, že nás v redakci to poslalo smíchy pod stoly :-D

Video: Jak by vypadalo, kdyby Česko napadlo Rusko? / YouTube

Psali jsme: TIP na film: 6 dní - špičkový film o legendárních SAS a jedné z jejich nejslavnějších akcí

 Autor: Hanz

CENOVÉ BOMBY (872)

Komentáře

Delta

16. 03. 2019

Slovan napadne Slovana ?

Condoliza Rajcová - Češi jsou zbabělý národ a jejich armáda se nikdy nebránila proti cizím okupantům. Napsala to bývalá americká ministryně zahraničí Condoleeza Riceová ve své první knize, kterou jí v roce 1984 vydala slavná Princetonská univerzita pod názvem "Sovětský svaz a Československá armáda 1948 - 1983". Dodnes si ji lze koupit za 37,5 dolaru v některém z amerických internetových knihkupectví. Je bohužel smutná historická pravda, že legální české vojsko bylo v regulérním boji naposledy dne 26. srpna 1278 na Moravském poli, kde zradilo svého krále Přemysla Otakara II a zbaběle prchlo z boje. Husitské období nelze započíst, neboť dle kriterií současné vládní garnitury šlo o teroristické hnutí a zahraniční odboj nebyl samostatná česká armáda.
https://www.databazeknih.cz/knihy/sovetsky-svaz-a-ceskoslovenska-armada-1948-1983-nejiste-spojenectvi-37870

Delta

27. 02. 2019

Zajímavý názor na spojení Slovanů proti Germánům, ale proč ?
Slovanské národy spojme se
http://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/slovanske-narody-spojme-se-slavianskie-narody.html

Česká zkušenost

Prof. PhDr. Jiří Frajdl, CSc. Germánská negativa v českých dějinách 7. – 12. Století Otázka zněla:
Je pravdivé tvrzení řady pravicových politiků a novinářů, že v mi¬nulosti byly česko-německé vztahy přátelské a k jejich zhoršení došlo až během druhé světové války a hlavně po odsunu německého obyvatelstva?"Ani v minulosti nebyly vzájemné vztahy vždy přátelské. Tradice je vlastně zhuštěná zkušenost minulých generací a česká zkušenost byla převážně negativní - soužití s Německem a s Němci nám přinášelo spíše utrpení. Svědčí o tom skutečnost, že většinu válek jsme museli svádět s germánskými státy - tedy s Němci, a to platí od úsvitu dějin. Již Franská říše viděla ve Velkomoravské říši konkurenta, kterého chtěla zničit a po¬kořit. S tímto cílem vedla proti nám válečná tažení v letech 805, 806, 846, 847, 855, 856, 864, 869, 870, 871, 872, 892. 893, 898 a 900. Takto oslabený velkomoravský stát potom podlehl útokům maďarských nájezdníků.
http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/germanska-negativa-v-ceskych-dejinach-7-12-stoleti%C2%AD1.html

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací