EXCALIBUR
CZUB - KONFIG
CZUB - ESHOP

Jednotka Secondary Group Team Soldiers

 10. 03. 2017      kategorie: Airsoftové týmy      0 bez komentáře
Přidat na Seznam.cz

Secondary Group Team Soldiers neboli S.G.T.S je nezisková organizace, která se zabývá činností policejní zásahové jednotky. Náš tým nikoho jiného nenapodobuje. Snažíme se přiblížit k úrovni zásahové jednotky. Jsme zapsaný občanský spolek, který se snaží posouvat náš zájem a zkušenosti na vyšší level.

foto č.1

Naší hlavní náplní je trénovaní taktiky v uzavřeném prostoru CQB, nebo nácviky na dopravní prostředky. Nadále cvičíme styl boje proti demonstrantům, nebo nebezpečným osobám, které ohrožují civilní obyvatelstvo, taktéž i osvobození rukojmích a přeprava VIP osob. Členové týmu jsou proškolení zdravotníci přičemž, někteří slouží pod ČČK. Součástí našich tréninků je ovládání bojových umění. Další výcviky jsou prováděny na lanech, což znamená rychlé a taktické slaňování z budovy. Své zkušenosti uplatňujeme jak v civilním životě, tak na simulačních akcích. Náš tým se také zúčastňuje AS akcí nebo je i pořádá.

foto č.2

Další náplní je organizace akcí pro veřejnost a to vzdělávacích, kulturních či sportovních. Náš tým vede dětský kroužek a každoročně pořádáme letní dětský tábor. Spolupracujeme s ČČK, spolkem Traicont, PMC WOLF MOST, Karate FaPo Shotokan-ryu.

Náš tým je aktuálně tvořen ze třech sesterských jednotek se zázemím v Chebu, Praze a Ostravě.

foto-č.3

Samotný tým SOLDIERS byl založen roku 2002 a to původním velitelem Snakem. Tým narůstal na počtu a úrovni až do roku 2009, kdy se tým bohužel rozpadl, jelikož většina členů včetně velitele se začala věnovat své vojenské či policejní kariéře. Avšak stávající velitel Norco se rozhodl, že opět obnoví tým a začal nabírat nové lidi. Z úcty k původní jednotce přejmenoval tým na Secondary Group Team Soldiers, neboli v částečném překladu: Druhá Skupina Týmu Soldiers. Roku 2013 jsme se rozšířili do Prahy, kde se ujal velení Blackburn a později velitel Kubí, který rozšířil stavy týmu. Roku 2016 se opět naše působnost dostala až do Ostravy, kde tým vede velitel Halt.

Pokud byste měli zájem o nábor, stačí nás kontaktovat na našem emailu: info@sgtsoldiers.cz , kde vás přesměrujeme na nejbližší tým k vašemu bydlišti a ten se s vámi domluví na podrobnostech. Určitě se nás nebojte zkontaktovat, jsme všichni prima parta, která dělá jen to, co ji baví.

Další odkazy:

WEB: www.sgtsoldiers.cz
INSTA:www.instagram.com/secondarygroupteamsoldiers/
FB (CHEB): www.facebook.com/SoldiersCheb
FB (PRAHA): www.facebook.com/sgtspraha
FB (OSTRAVA) : www.facebook.com/sgtsostrava

 Autor: tým S.G.T.S

Komentáře