EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Keanu Reeves cvičí s příslušníkem Navy Seals v rámci přípravy na nový film John Wick 3

 08. 04. 2019      kategorie: Army zábava      3 komentáře

Akčních filmů jsou stovky a tisíce. Některé lepší, jiné horší, co se efektů, scénáře nebo samotných akcí týká. Osobně vždy hladově očekávám jakýkoliv válečný nebo akční film, u kterého již od počátku (tedy prvního traileru) víte, že to bude drsná jízda. Jednou z takových očekávaných filmových pecek je určitě 3. pokračování snímku John Wick.

maxresdefault_4
Foto: Keanu Reeves a příslušník Navy Seals během střeleckého výcviku

John Wick, postava nájemného zabijáka na odpočinku, který se opět vrátí k řemeslu a rozjede krvavou jízdu odplaty asi nikoho svým námětem nepřekvapí, ale v situaci, kdy v hlavní roli vidíme Keanu Reevese můžeme tušit, že to nebude úplná, filmová tuctovka. Už z doby trilogie Metrix víme, že Keanu bere přípravu na své role velmi vážně. 

Psali jsme: Po Bratrstvu neohrožených a Pacifiku přijde seriál o válečných letcích ,,Master of Air''

Video: Střelecké dovednosti a rychlost Keanu Reevese jsou opravdu obdivuhodné / YouTube

Postava Johna Wicka je postavou profesionálního zabijáka s vynikajícími střeleckými schopnostmi a uměním boje z blízka. A jsou věci, které se prostě musíte naučit, aby to na filmové plátně vypadalo věrohodně a realisticky. 

Žádné filmové triky a efekty, ale tvrdá dřina za dohledu těch nejpovolanějších z oboru, instruktorů z Navy Seals, nebo ikonického střelce z Taran Tactical, Tarana Butlera.

Psali jsme: Nejlepší válečné scény našeho mládí? RAMBO, PREDÁTOR nebo COMMANDO?

Video: Střelecká příprava a svědomitý trénink je základ pro realistické ztvárnění přidělené role / YouTube

Pokud vlastně nevíte, o jaké postavě a sérii filmů se bavíme, zde je popis filmů trilogie John Wick včetně posledního traileru, který vypadá opravdu slibně.

- John Wick Říká se: "Nedráždi hada bosou nohou". John Wick je zabiják na odpočinku, přesně ten typ chlápka, kterému je lepší se vyhnout. Vloupat se mu do domu, ukrást auto a zabít milovaného psa, to se prostě nemělo stát. Střední zlodějíčkové to nevěděli, jejich bossové v podsvětí ale ano. A musí jednat. Takže zatímco se John Wick vydává na svou drsnou vendetu, stává se zároveň terčem svých bývalých kolegů - nájemných zabijáků.

- John Wick Charper 2 V pokračování úspěšného akčního thrilleru z roku 2014 přinutí legendárního Johna Wicka k návratu ze zabijáckého důchodu jeho bývalý spolupracovník, který se pomocí intrik snaží převzít kontrolu nad tajemným mezinárodním sdružením nájemných zabijáků. Krevní přísaha Johna zavazuje, aby mu pomohl, a tak se vypraví do Říma, kde se utká s několika nejnebezpečnějšími zabijáky na světě.

- John Wick Charper 3 Ve třetí části této adrenalinové akční série má super zabiják John Wick v patách celou armádu lovců odměn usilujících o získání 14 miliónů dolarů vypsaných na jeho hlavu. Poté, co porušil pravidla a zabil člena tajného mezinárodního spolku nájemných vrahů High Table se z Johna Wicka stává excommunicado - psanec, který je terčem zabijáků po celém světě. Připravte se na válku!

Video: Oficiální trailer k filmu John Wick 3 / YouTube

 Autor: Hanz

CENOVÉ BOMBY (926)

Komentáře

Delta

09. 04. 2019

SKUTEČNÍ CVIČITELÉ JSOU ALE VE VĚZENÍ 250 let odsouzen za vraždu v USA (CZ44:26)

Interview s masovým vrahem Arthur Shawcross

byl shledán vinným z vraždy dvou dětí a jedenácti prostitutek. Díky příběhům o jeho kanibalismu a zohavování se stal jedním z nejproslulejších amerických masových vrahů. V tomto neuvěřitelném dokumentu si vyslechneme, jak ospravedlňuje své vraždy, popíše, jak byl v dětství zneužíván a vylíčí i své bizarní kanibalistické fantazie, aby se vykreslil jako oběť. Zveličil své sklony ke kanibalismu, aby získal mediální publicitu? Vymyslel si zneužívání v dětství a negativní zkušenosti z války, aby získal sympatie? Nebo je to jednoduše muž, který ani teď navzdory mnoha letům strávených ve vězení není schopen přijmout zodpovědnost za své hrůzné zločiny? Zdá se, že jediným člověkem, který je ochotný odhlédnout od jeho zvěrstev, je jeho dcera Margaret Demingová. O tom, že je Shawcross jejím otcem, se dozvěděla teprve v roce 2000, ale přijala jejich vztah a dokonce mu dovoluje být dědečkem jejích sedmi dětí. Tvůrci pořadu pokládají otázky Shawcrossovi i jeho dceři ve snaze odhalit pravdu.
https://www.youtube.com/watch?v=gkOOAsNx0PA

WOTAN

08. 04. 2019

John Wick 2 jsem videl a byla to takova blbost, ze jsem se po hodne dlouhem case na film ani nedodival a cca dvacet minut pred koncem jsem to vypnul.
Dve hodiny nonstop strileni a souboju bez jakehokoliv komplikovanejsiho deje a realisticnost asi jako u komixu od Marvela.
Treba tohle: https://www.youtube.com/watch?v=fUyllSZgvNA - fakt bych chtel videt, jak po sobe dva lidi na plnem vlakovem nadrazi strili a ostatni si jich vubec nevsimaji a pokracuji v klidne chuzi, jako kdyby se nic nedelo (tlumic ted zjevne neudela zbran jenom absolutne neslysitelnou, ale taky neviditelnou...)

Mirek

08. 04. 2019

Mne ty americké krváky s řekami krve vůbec nechytaj,ale věřím,že je nás méně kterým se spíše líbí
Osm statečných zanechal své psy v ledové divočině s příslibem,že se pro ně vrátí.
Prudká sněhová bouře a nouzový stav donutí členy vědecké expedice společně s osmi tažnými psy opustit Antarktidu. Aby přečkali nejkrutější zimu na zemi, musí profesionální průvodce Jerry (Paul Walker) Akční dobrodružství o cestě psů a člověka vedoucí ke shledání vydělalo loni v amerických kinech 81 milionů dolarů, což znamenalo 27.místo v žebříčku výnosů.
A Christmas Story - Journey Of The Angels Silent Night by Enya.wmv
https://www.youtube.com/watch?v=UzV2ONnlxRg

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací