EXCALIBUR
CZUB
CZUB

'Moderní vlastenci' a Rusko, posel smrti

 31. 03. 2018      kategorie: Události      6 komentářů

Poslední dobou se sociální sítě začínají hromadit lidmi, kteří se přímo "zrodili" k tomu, aby se z nich stali politologové a odborníci na uprchlickou krizi. Z internetu se tedy stala „virtuální hospoda", kde si "popovídáte" s ostatními a anonymně nasdílíte svůj názor na různá témata a události. Toto však přináší i své stinné stránky - velmi extrémní reakce.

V současnosti existují dvě hlavní témata, která se na sociálních sítích řeší velmi často a velmi intenzivně. Uprchlíci a tzv. „fake news". A zde se právě vzniklo něco, co bych nazval „moderní vlastenci". Jsou to lidé, kteří byli zrozeni k tomu, aby se stali politology. Zároveň ale tvrdí, že pociťují potřebu bránit svoji zem a proto zde nechtějí žádné uprchlíky a nejradši by je všechny postříleli, vyhubili atd. To jsou prosím dnešní "vlastenci", kteří se probudili jako Blaničtí rytíři právě ve chvíli, kdy je jejich zem nejvíce potřebuje.

migrace_02

Psali jsme: Pochod státnosti a Salašská tragédie

Druhá skupina lidí (často to jsou ti samí lidé, co patří do skupiny první) pak na sociálních sítích "odborně" hodnotí kybernetickou válka USA a Ruska.

Vraťme se ale k problematice uprchlických vln a hlavně k problematickým občanům ČR. Kdysi Romové, dnes uprchlíci. U mnoha příspěvků je formou komentářů šířena čirá nenávist (pár konkrétních příspěvků bude v tomto článku uvedeno níže). Každý tvrdí, že je na našem území již tisíce uprchlíků (ne dočasně, ale na stálo), přičemž celkový počet cizinců v ČR s trvalým pobytem se pohybuje okolo 271 000. Cizinců s pobytem nad 12 měsíců je 480 000. Toto číslo se však týká všech cizinců, tudíž všichni určitě nejsou ti „hrdlořezi", jak je šířeno internetem. Výše uvedené statistiky jsou dohledatelné přímo na českém statistickém úřadě

Komentující často tvrdí, že všichni muslimové jsou špatní do jednoho, ale není tomu tak. Sám jsem si po určitý čas dopisoval s jedním muslimem (Egypťanem) a jeho názory byly neradikální a rozumné.  Sám si stěžoval, jak radikální islamisté vykládají jejich náboženství a v Egyptě se odchytem těchto islamistů intenzivně zabývají bezpečnostní složky. Musíme si uvědomit, že islamisty nemotivuje samotné náboženství, nýbrž peníze. Některé ortodoxní islámské rodiny jsou snadno zmanipulovány teroristy, kteří využijí jejich naprosté oddanosti k náboženství pro svoji věc. Nevěříte? Je to pravda. První útoky, které se začaly objevovat, byly převážně sebevražedné útoky. Časem však tyto typy útoků začaly mizet a mnoho útočníků se snažilo místo sebeobětování uprchnout. Tihle již nechtěli umírat, protože jim šlo o peníze a ne o hodování s pannami v nebi.

Psali jsme: Bývalý člen elitní jednotky IDF nezaváhal a zneutralizoval agresivního útočníka, který před tím napadl několik lidí

Tudíž máme 3 typy muslimů: nábožensky naprosto oddané islámu, „normální" (nedělají nepokoje) a ty, kteří jsou chováním velice podobní Evropanům. Právě ti chtěji dle mého názoru peníze a moc prostřednictvím svých útoků.

Všechny výše uvedená fakta se tak snaží naznačit, že nemůžeme všechny muslimy házet do jednoho pytle, což však naše „vlastence" často neuspokojí. Ti jsou nadále naplnění slepou nenávistí. Zde máme názorný příklad: článek, který byl vydán, se týkal pohybu migrantů a týkalo se to všech národností, tudíž i Evropanů (Ukrajina), Asie a samozřejmě i Afriky. Je správné, že komentující nechtějí otevřít náruče jako Německo a následně migranty rozsévat do okolních států, ale v tomto případě se jednalo o naprostou nenávist a rasismus. Posuďte sami.

migrace_01

A přímo takoví lidé se ozývají formou komentářů i pod příspěvky Armywebu, i když se to týká lidí nebo států, které nemají s uprchlíky naprosto nic společného. Proč tito občané takto prostřednictvím internetu šíří nenávist, proč nevstoupí do AČR, kde mohou svoji vlast aktivně bránit místo svých extrémních poznámek?

Rusko, nepřítel země

Toto téma má s předchozím tématem jedno společné, a to hloupost. Poslední dobou se skrze naší republiku šíří "zaručené" informace, že tzv. „fake news" jsou systematicky zakládány přímo ze strany samotného Ruska. Týká se to hlavně zpráv, které mají za úkol čtenáře zmást a vyvolat nenávist. Myslím si, že na internetu trávím hodně času a zatím jsem žádnou takovou „fake new" neviděl. Jediné, s čím se často potkávám, jsou oslavné ódy na veleúspěšné zásahy našich spojenců, zatímco Rusko jen bombarduje města plná nevinných civilistů. A většina těchto lidí tomu bohužel věří. Faktem je, že útoky na civilisty proběhly ze strany rozpadajícího se režimu Bašár al-Asad ,který sympatizuje s Ruskem, avšak je hloupost celý akt hned svádět na samotné Rusko. Zároveň se často čtenáři dozvídají z různých „důvěryhodných zdrojů" o tom, jak Rusko nedodržuje zásady OSN, přestože je Rusko jedno z pěti hlavních zemí v této organizaci. Média tak čtenářům primárně dávají záminky k takovým nenávistným komentářům.

migrace_03

Už jen podle toho, že se raketa nejmenovala Satan-2, nýbrž Sarmat, by si lidé měli dávat pozor na to, co doopravdy čtou. Média nás většinou nutí si na aktuální problémy udělat ten nejhorší pohled. Česká republika je na straně západu a v případě konfliktu by tedy měla bojovat na straně západu, avšak není správné takto negativně a neobjektivně ovlivňovat názor veřejnosti na Rusko. Ano, v historii jsme byli obsazeni Ruskem, což mnoho z nás nemůže "polknout". Málokdo si ale pamatuje na zradu západních spojenců v roce 1938 při podepsání Mnichovské dohody. Tato dohoda neměla ani správně platit, protože porušovala všechny zásady mezinárodního práva. Zároveň podepsáním smlouvy západní velmoci porušili původní smlouvou o ochraně Československa.

Co tedy máme vlastně dělat? Co zmůže naše malá země, kde jsou lidé ohledně výše uvedeného tematu rozděleni na dva tábory? Na ruskou a americkou stranu? Západ se již zřejmě rozhodl, jak je v následujícím přiloženém obrázku vidět. Tato fotka byla pořízena v období druhé světové války, kdy byly zaslány cromwelly na pomoc rusům. Zhodnocení charakteru komentářů ponechám na čtenáři.

migrace_04

Pro ty, kteří neumí anglicky (ve shrnutí): lidé v komentářích v podstatě odsuzují pomoc tehdejšímu Sovětskému svazu a jeden komentující dokonce preferuje fašismus, nacismus,  různé nemoci, inkvizici, zemětřesení či tsunami před komunismem.

Pokud jste dočetl(a) tento článek až sem, možná si stále pokládáte otázku, proč jsem vlastně redakci Armywebu tento článek zaslal. Není správné být nepřátelský vůči lidem, a pokud mám pocit, že má zem je v ohrožení, budu dělat něco jiného než psát nemístné komentáře na sociálních sítích. Také doufám, že pokud si článek přečetl ten, který na internetu píše výše zmíněné nenávsitné komentáře, se nad sebou nyní hluboce zamyslí a rozhodne se, zdali má opravdu strach o sebe a svojí rodinu, nebo je pouhý xonofob a rasista. Pokud člověk má strach o svoji zem, může například vstoupit do naší armády. Ta má stále nízký počet příslušníků a lidé, kteří pociťují vlasteneckou povinnost, jsou vítáni.

Požadavky na přijetí se každý rok snižují a zdravotní potíže již nejsou takový problém jako kdysi. Já sám čekám na kurz základní přípravy. Nechci vstoupit do armády, protože bych chtěl zabíjet lidi jiné národnosti. Jsem ochoten vstoupit do armády, protože mi záleží na mé rodině a na mé vlasti, jakkoli to může znít jako klišé.

 Autor: Valor

CENOVÉ BOMBY (926)

Komentáře

Eman33

12. 05. 2019

posel smrti
Logika: 1.světovou válku rozpoutalo Německo.
2.světovou válku rozpoutalo Německo.
Neomarxismus (Frankfurtská škola) vznikl v Německu.
Následně se rozšířil do celé Evropy.
Imigrantům otevřelo neometzenou náruč Německo.
Povinné kvóty nám vnucuje Německo

Ale hrozbou je prý Rusko…

Hana

29. 04. 2019

Posel smrti to konečně vyřešil !
19.04.2019 Rusko od 1. júna 2019 zastavuje export ropy, plynu, uhlia a strategických tovarov na Ukrajinu
https://www.youtube.com/watch?v=-zgEUkA2D1U

Oleg

28. 04. 2019

Zabili nacismus, který anektoval Rusko a co ještě Rusáci zabili ? Já nevím, jsem hloupý

Miloš

08. 04. 2019

Vojenské základny Ruska ve světě, tak z toho jde stach
http://blisty.cz/art/34682.html

Delta

14. 03. 2019

Otřesné
Rusko zachránilo Krym pred obsadením vojskami USA a banderovcami
hovorí pravoslávny kňaz a publicista Vladimír Mohorita.
https://www.youtube.com/watch?v=Sui1T5V8YfU

Delta

24. 02. 2019

Otřesný názor Ruska k menšinám
Menšiny v Rusku Part of the speech of president Vladimir Putin in Russian Parliament (Duma) on Feb 4th/2013 (strojový překlad) 4. února, 2013, Vladimir Putin, ruský prezident, oslovil Dumu (ruský parlament), a přednesl projev o napětí s menšinami v Rusku: "V Rusku žiji Rusové. Kdokoliv menšinový, odkudkoliv, chce-li žít v Rusku, pracovat a jíst v Rusku, měl by mluvit rusky, a měl by respektovat ruské zákony. Pokud upřednostňují zákon Shari'ya, pak doporučujeme, aby šli tam, kde to je to právo země. Rusko nepotřebuje menšiny. Menšiny potřebují Rusko a my jim nebudeme poskytovat zvláštní výsady, nebo se snažit změnit naše zákony, aby vyhověly jejich touhám, bez ohledu na to, jak hlasitě křičí "diskriminace". Měli bychom se poučit od sebevražd Ameriky, Anglie, Holandska a Francie, pokud máme přežít jako národ. Ruské tradice a zvyky nejsou kompatibilní s nedostatkem kultury nebo primitivními způsoby většiny menšin. Když tento čestný zákonodárný orgán myslí na tvorbu nových zákonů, měl by mít na paměti předně národní zájmy se zřetelem na to, že menšina nejsou Rusové.

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací