EXCALIBUR
CZUB
CZUB

MUSADO MCS - technika boje muže proti muži zavedená v AČR

 07. 03. 2016      kategorie: Armáda ČR      1 komentář
Přidat na Seznam.cz

Vojáci z 13. dělostřelecké brigády v Jincích těžkou techniku vyměnili za nože a tyče a ukázali sérii technik MUSADO MCS, které je hlavním systémem boje muže proti muži v AČR. MUSADO oproti jiným bojovým uměním nikdy nebude bráno jako sport, protože jeho účelem je naučit používat cokoli jako zbraň a rychle ukončit boj usmrcením soupeře. Proto se také bojovou verzi (MCS) učí pouze vojáci a policisté, nikoli veřejnost. Přesto můžete prostřednictvím videa nahlédnout do provedení některých technik.

 Autor: Hanz

CENOVÉ BOMBY (388)

Komentáře

runner

11. 03. 2016

To je ale tragédie... Měl jsem kdysi vojáky, paragány, u sebe na tréninku, s nožem neuměli vůbec nic. Teď nedávno jsem se bavil s jedním vojákem z Vyškova, řekl mi, že výcvik boje zblízka je v AČR na žalostné úrovni, a jak vidím tohle video, tak teda nelhal. A ten komentář k tomu, to je taky masakr. Na co je někomu 40 technik? Má umět 5, ale tak, že je udělá i ve spánku.

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací