EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Najdete 5 rozdílů?

 04. 04. 2013      kategorie: Army testy      2 komentáře

Připravili jsme pro vás malý kvízek. Najdete 5 rozdílů na jinak stejných obrázcích? :)

Obrázek lze rozkliknout do původní velikosti.

5rozdilu

Psali jsme: První ochutnávka svítilen Supbeam

 Autor: Michal Pivoňka

CENOVÉ BOMBY (872)

Komentáře

Hana

26. 04. 2019

Dnes nás chrání vložky s křidélky, dříve to byl třeba jen trs trávy :rage:
Představte si, že byste si během svých dnů dávaly mezi nohy natrhanou trávu. Současné ženy žijí v porovnání se svými prapředkyněmi v neuvěřitelném luxusu. O takové nabídce vložek a tamponů se ženám ještě před pár desítkami let mohlo jen zdát. Přitom jde o takřka nezbytnou životní pomůcku. Průměrná žena totiž promenstruuje až sedm let svého života. Ženy si musely už od pradávna nějak poradit. U zdravých a netěhotných se menstruace dostavuje s železnou měsíční pravidelností. Lékaři spočítali, že v období plodnosti žena prodělá 400 menstruačních cyklů. To představuje až 36 litrů krve. A průměrnou spotřebu 1 350 vložek. Tedy v současnosti.
Na takovou civilizační vymoženost se třeba ženy ve starověku nemohly spolehnout. Musely si vystačit s různými hadříky, zvířecími kožešinami, mořskou houbou nebo jen trsem trávy. Ty šikovnější si pak z papyru vyráběly jakési tampony, když ho smotaly do ruličky. Některé ho ale jen složily a přiložily k tělu. V socialismu soudruzi rozhodli,že to co je na 3,14ču to stačí S vůní i křidélkyOvšem v socialistickém Československu byly ještě na konci 80. let k dostání jen vložky složené z několika vrstev vaty zabalené do síťky bez lepícího proužku. Nebyly nijak kvalitní ani pohodlné, přesto mizely z obchodů – nic jiného totiž nebylo k dostání. A když zmizely z drogerií, vyrazily nespokojené ženy na protestní demonstraci do centra Prahy.

andelbezkridel

20. 09. 2013

Na druhem obrázku:
První slečně v levo chybí prsty lezoucí z rukávu.
Slečna v levo uplně v zadu nemá na rukávu vlaječku.
První slečna uprostřed dostala naušnici.
První slečna v pravo stoupla z vojína na svobodníka. a přišla o jednu dirku na opasku

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací