EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Návštěva členů Klubů generálů ČR a SR na Univerzitě obrany

 08. 09. 2013      kategorie: Události      0 bez komentáře

V pátek 13. září 2013 navštíví Univerzitu obrany přes 40 členů Klubu generálů České republiky a Klubu generálů Slovenské republiky v rámci jejich společného setkání na Moravě.

Bývalí i současní vojenští generálové se nejprve setkají s rektorem-velitelem Univerzity obrany brigádním generálem Bohuslavem Přikrylem, který je seznámí s posláním a úkoly univerzity, její strukturou, dislokací a systémem přípravy vojenských profesionálů Armády České republiky.

vysadk
Foto: Ilustrační foto

Psali jsme: Američtí Rangers během jednoho nasazení zneškodnili 1900 teroristů

V další části programu si členové českého a slovenského klubu generálů prohlédnou nové vědecko-výzkumné laboratoře, které byly vybudovány ve zrekonstruované budově univerzity v kasárnách v ulici Šumavská v rámci řešení projektu Evropského fondu pro regionální rozvoj. Jedná se o experimentální balistickou laboratoř, pracoviště pro optická měření, laboratoř vojenských staveb a laboratoř tribodiagnostiky provozních hmot dopravních strojů a zařízení.

Kontaktní osoba: podplukovník Vladimír Šidla, mluvčí Univerzity obrany, tel.: 973 442 554, 602 695 153, e-mail: vladimir.sidla@unob.cz

CENOVÉ BOMBY (328)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací