EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Nejlepší válečné filmy všech dob

 31. 03. 2014      kategorie: Události      3 komentáře

Velice často se nás ptáte, zda bychom Vám mohli doporučit nějaký dobrý válečný film. V nabídce je spousta možností: různé konflikty, období, válčící strany...

Možností je nepřeberné množství, co Vám ale s výběrem filmu může pomoci je následující SEZNAM. Ten je sestaven na základě hodnocení fanoušků a u každého filmu v seznamu naleznete i jeho podrobý popis a komentáře.

Stačí si tedy jen sednout, prolistovat seznam a vybrat si to své....

Psali jsme: Politici, nenuťte naše vojáky, aby se cítili jako zbabělci a srabi

Video: Nejlepší válečné filmy všech dob / YouTube

 Autor: Hanz

CENOVÉ BOMBY (872)

Komentáře

Delta

29. 03. 2019

Pro mne to je cyklus 17. Zastavení jara 1/12 (CZ1:08:42)
12 dílů vždy uteklo v ději před koncem 2.sv.války Štyrlic
https://www.youtube.com/results?search_query=17.+Zastaven%C3%AD+jara+1%28CZ

Dan

01. 04. 2014

Hloupej a nepravdivej titulek.

Koneckonců i autor té kompilace to nazval Mých top 10 válečných filmů. A předpokládám, že si je sám vědom, že jich neviděl tolik, aby si dovolit to nazval pouze TOP 10 válečných filmů.

Issyk

01. 04. 2014

Mně osobně ten seznam vůbec nesedí. Já v něm postrádám jednoznačně více titulů Ruské kinematografie. Jeden jediný film Jdi a dívej se je docela dost málo. Já osobně si myslím, že nejlepším válečným filmem je v současné době ruský film Brestskaya Krepost (Pevnost Brest). Ovšem dopředu upozorňuji, že je to zároveň asi jeden z nejbrutálnějších filmů, co jsem kdy mněl možnost shlédnout (a to jsem viděl doopravdy skoro všechny válečné filmy) a je tedy určen opravdu jen pro silné povahy. Tato surovost a realističnost z něj ovšem dle mého dělá v této oblasti kinematografie veledílo na které by jednoznačně nemělo být opomíjeno.

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací