EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Novinka v Army Friendly: sleva 20 % na podzimní novinku - odolný telefon RX400 eXtremo

 13. 12. 2014      kategorie: Spolek VLČÍ MÁKY      0 bez komentáře

Novým partnerem ARMY FRIENDLY ve slevovém programu Spolku VLČÍ MÁKY se stal český výrobce mobilních telefonů značky Aligator. Na svůj nejnovější model superodolného smartphonu poskytuje pětinovou slevu z ceny uvedené na www.aligator.cz, a to pro vojáky v činné službě, novodobé válečné veterány a vojáky v aktivní záloze.

tel_01
Foto: Aligator - to nejsou jen mobily pro důchodce

„Jako značka Aligator i jako její jednotliví zástupci a pracovníci jsme poctěni možností přispět k podpoře veteránů a vojáků obecně. Hrdinů, kteří se zásadní měrou podíleli a stále podílejí na obraně a podpoře hodnot a tradic naší svobodné země," uvedl vstup do programu Army Friendly za sebe i kolegy Jiří Kačírek.

Psali jsme: Je právě nejvyšší čas pořídit vlčí máky (nejen do klopy) na Den veteránů 11.11.

A pokračuje: „Děkujeme zvláště vojákům nasazujícím životy v náročných zahraničních misích, kde i přes vysoké riziko, slovo voják Armády ČR zaznívá vždy v souvislosti s profesionalitou, statečností a respektem. A to nejen v místě nasazení, ale v i celém svobodném světě, do kterého i díky vám Česká republika patří. Způsob uplatnění slevy je jednoduchý – zájemce se obrátí na e-mail podpora@spolekvlcimaky.cz pro ověření svého nároku na slevu. Následně bude spojen s pracovníkem firmy Aligator, který s ním již vyřídí vlastní objednávku (možnost zásilky i osobního převzetí).

Telefon RX400 eXtremo...

... je novou alternativou k populárnímu modelu RX430 eXtremo, který byl mimo jiné otestován přejetím Pandurem (viz) a do nebes jej vynesla i recenze Armádních novin. Nový souputník RX400 je kompaktnější - i přes své obrnění váží jen 221 gramů (vs. 265 g) a vejde se pohodlně do kapsy (délka 13,5 vs. 14,7 cm). Výbava u něj není tak nadupaná jako u většího bratříčka – má slabší RAM (512 MB vs. 1 GB), baterii (2400 vs. 2800 mAh) a fotoaparát (8 vs. 13 MPix). Díky tomu se ale stává cenově dostupným – na eshopu nyní RX400 vychází na 4199 Kč (vs. RX430 za 6990 Kč). Pokud od ceny odečtete ještě slevu 20 %, dostáváte se na 3359 korun!

aligator_friendly
Foto: Mobilní telefon RX400 eXtremo

Psali jsme: Nový partner v ARMYFRIENDLY: 10 % sleva na nafukovací lehoučké solární lampy Luna

Aligator připravuje také dárek pro veterány - seniory...

Pravdou je, že česká značka mobilních telefonů se proslavila původně svými seniorskými telefony a v této oblasti si drží nadále výsostné postavení. Velká tlačítka, jednoduché ovládaní, dlouhá výdrž, kontrastní display s velkými písmeny a SOS tlačítko, které nouzový signál a polohu rozešle na přednastavené kontakty – to vše seniorům pomáhá a někdy i zachraňuje život. A ke všemu výrobce sám vymyslel speciální program pro ty nejstarší veterány...

Vybraní jubilanté z jejich řad budou telefon dostávat k narozeninám zcela zdarma. Toto předání bude zároveň spojeno se zaznamenáním jejich válečného hrdinství a jeho následného publikování formou medailonku. Tento program bude spuštěn v lednu 2015.

„Ve světle událostí moderních dějin společnost zapomíná na hrdinství Čechoslováků, vojáku bojujících jako součást spojeneckých armád za svobodu v druhé světové válce a poté, po návratu do vlasti, často pronásledovaných a bojujících mnohdy i za holý život v lágrech a pracovních táborech. Je nám ctí, mít tu možnost, podílet se na zaznamenání životních příběhů těchto statečných veteránů formou medailonku, jako odkazu vzoru odvahy a odhodlání, pro současnou i následující generace.

Rádi podpoříme tyto bojovníky u příležitosti jejich jubileí věcným darem, snadno ovladatelným mobilním telefonem Aligator," dodává k projektu Jiří Kačírek.

Podrobnější informace přineseme v samostatném článku v novém roce.

CENOVÉ BOMBY (551)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací