EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Nový partner v ARMYFRIENDLY: 10 % sleva na nafukovací lehoučké solární lampy Luna

 27. 05. 2016      kategorie: Spolek VLČÍ MÁKY      0 bez komentáře

Firma CoelSol přinesla na český trh geniálně jednoduchý vynález – kempingové lampy na principu nafukovacích balónků, které se tudíž vejdou do kapsy, ale lépe uděláte, když je upnete třeba na batoh, protože jejich celonoční svícení zajistí malý solární panel. Nyní s trvalou slevou pro vojáky, policisty a další, kdo slouží...

luna_01
Foto: Nafukovací solární lampu můžete zavěsit třeb na batoh

„Můžete mít režim slabší, či silnější, nebo blikání. Rychle se přenese a pověsí na háček kamkoli. Výhodou je, že pro nabíjení lampička nepotřebuje ani přímé slunce. "Zhasíná" postupně, též výhoda. Je velmi malá po vyfouknutí, takže nezabere místo a je velmi lehká, jako pírko... Životnost lampičky je okolo 5 let," napsal blogger a tramp Michal Rožek ve své recenzi.

Psali jsme: Zemřel věrný přítel našeho vojska - sdělil dnes ministr obrany USA

Abychom byli konkrétní, tak existuje několik variant těchto lampiček... Válcovitá verze LUNA STANDARD svítí více kolem sebe jako lampión, kdežto verze LUNA CUBE zase dolů pod sebe (na čtení). K dostání jsou s- nebo bez- kontrolky stavu nabití. Pro plné nabití potřebují asi 8 hodin silného slunečního záření, potom při plném výkonu svítí 90ti lumeny 5 hodin a při tlumeném až 10 hodin.

luna_02
Foto: Lampa je překvapivě výkonná

Zabudovaná baterie je schopna pojmout 1000 mAh a jede na 3,7 V. Lampička je voděodolná a snáší teploty od -20 do +50 stupňů Celsia. Nafouknutá má rozměr asi 12x12 cm, složená 12x2cm, hmotnost asi 100 gramů. Zkrátka o ní prakticky nevíte.

Psali jsme: Army Friendly: Nově 5 % sleva na celou řadu špičkové výstroje v Marines Shop

Zmíněné verze snadno připnete k batohu karabinou. Dále je k dispozici verze LUNA MAGNET, která se hodí třeba do auta, protože ji díky silným magnetům přichytíte například na kapotu. Pro fajnšmekry jsou pak ještě k dostání verze LUNA PARTY, které svíti sedmi barvami a jsou na dálkové ovládání – prostě si s takovými lampičkami uděláte osvětlení na kempingovou diskošku.

luna_03
Foto: Nafukovací solární lampa Luna

Ale zpět k praktickým přednostem – při pohledu na nabídky outdoorových shopů, natož předsezónní nabídky supermarketů, kde se to hemží těžkými, velkými, několika tužkovými bateriemi krmenými lampičkami, je řešení CoelSol tím, o čem všichni, kdo táboří v přírodě, dosud jen snili. Při stejné ceně jsou nafukovací solární lampičky neporovnatelně lehčí, odolnější a prakticky vždy funkční. Prostě řešení pro profesionály.

Sleva 10 % platí pro všechny vojáky v činné službě i aktivní záloze, nebo veterány, dále pro policisty, obecná strážníky, hasiče (i dobrovolné), celníky, příslušníky vězeňské služby a zdravotnické záchranáře. Když jsme CoelSol oslovili k zařazení do www.armyfriendly.cz, tak jednoduše řekli: „Jasně, že všem, kdo nasazují krk za naše bezpečí, dáme rádi slevu." Stačí si vybrat na jejich e-shopu www.solarnimoda.cz (jakkoli tedy nejde o módu, ale praktičnost) a do poznámky k objednávce uvést, že uplatňujete slevu Army Friendly a pro kontrolu popsat, co obsahuje rubová strana vašeho služebního (pracovního) průkazu. V případě dotazů kontaktujte podpora@spolekvlcimaky.cz.

CENOVÉ BOMBY (600)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací