EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Pikantní fotky izraelských vojáček obletěly svět

 07. 06. 2013      kategorie: Události      2 komentáře

Čtyři izraelské vojáčky byly disciplinárně potrestány za zveřejnění pikantních fotech na Facebboku. Ač fotky obletěly celý svět a potěšily srdce miliónů mužů, velení izraelské armády nemělo s počínáním vojaček pochopení. Čest armády je čest armády...

izraleské vojáčky
Foto: Šalom, nezajdeme na kafe? / autor neznámý

První fotka se objevila na Facebooku zhruba před měsícem, což vyvolalo negativní reakci velení izraelské armády. Vojáčky byly potrestány důtkou za „nevhodné chování".

Psali jsme: Kurdští bojovníci nejsou pouze Peshmerga´s aneb boje speciálních jednotek HAT proti ISIS

Po potrestání se však na internetu objevily tři další fotky stejných vojáček. Holky neměly na sobě nic jiného než dolní spodní prádlo a rafinovaně přiloženou M-16 na svém těle. Rebelky jsou nováčky a své fotky pořídily na jedné z vojenských základen.

izraleské vojáčky
Foto: Holky v plné kráse / autor neznámý

Vojačky za svůj prohřešek obdržely mimosoudní trest. Izraelská armáda však neupřesnila, jakým způsobem si ho její příslušnice odpykají. Další vojáci byli poučeni, že podobné incidenty se v budoucnu nesmí opakovat.

Psali jsme: John Wick 2 - tvrdá příprava herců, super filmový zážitek

Nejde však vůbec o první „prohřešek" proti mravům izraelské armády. V roce 2012 bylo potrestáno 5 vojáček za podobnou věc. Vojáčky se nechali vyfotit pouze v přilbě a vestě a fotku následně umístili na Facebook.

izraleské vojáčky
Foto: ... / ...

V roce 2010 se zase na portálu YouTube objevilo video s izraelským vojákem, který vyzývavě tančí kolem Palestinky se zavázanýma očima. Ve stejném roce se objevily fotografie, na kterých izraelská vojačka pózuje před palestinskými vězni.

Zajímavá je role Facebooku a vůbec sociálních sítí. Podle magazín KitUP! se tak možná rodí zajímavý precedens o tom, kde leží na sociálních sítích hranice soukromí, co je považováno ještě za soukromé fotky a které fotky už podlehájí "vyššímu zájmu".

izraleské vojáčky
Fotka: Sexy fotky mají v izraleské armádě dlouhou tradici / autor neznámý

Připomeňme, že v izraelské armádě slouží 176 500 vojáků, z toho 33 % je žen. Každý rok navíc v armádě slouží okolo 50 000 žen, odvedených jako branců. Od roku 2000 pak ženy můžou také sloužit u bojových jednotek.

 Autor: Jan Grohmann

CENOVÉ BOMBY (872)

Komentáře

Delta

24. 02. 2019

Nahý se řekne hebrejsky "arum" a lstivý také "arum". Ale jedná se o naprosto dva odlišné kořeny; když to drasticky zjednoduším, tak v ráji prožívali lidé své dětství, ale to by chtělo opravdu rozebrat doslova písmenko po písmenku. Nahota v biblických dobách byla denní samozřejmostí jak při práci, tak i při hygieně. Hospodin přikazuje Izajášovi, aby chodil nahý viz. Iz. 20, kap. 1.
Prof. ThDr. Josef Heger v předmluvě Písně písní uvádí:"I dospělé dívky a dospěli hoši chodívali nazí..." Písmo svaté Starého zákona sv. 2 str. 415.
Nejinak tomu bylo v mladé křesťanské církví: Svatý Cyril Jeruzalémský promlouval k novokřtěncům: "Jak podivuhodná věc! Byli jste nazí před očima všech a nestyděli jste se, vpravdě jste obrazem prvního stvořeného Adama, jenž byl v ráji nahý a nestyděl se."
Jistý odpor vůči nahotě nastal v dobách Makabejských (kol. roku 170 př.n.l.), kdy si židovští sportovci od felčarů nechali restaurovat odříznutou předkožku, aby se jim Řekové neposmívali. Tím ovšem namíchli většinu rabínů, neboť u Izraelitů je obřízka znamením smlouvy. Jedna členka konzervativních Adventistů sedmého dne, známá tím že propaguje zdravý styl života, racionální stravu apod., se mě na jedné z mých přednášek zeptala proč vlastně Židé nosí na hlavách jarmulky a jaký k tomu mají racionální důvod. Vždyť přeci tak malá čepička nemůže v zimě zahřát a naopak v parném létě uchránit před úžehem. Než bych jí vysvětloval celou problematiku z pohledu teologického, napadl mě způsob elegantnější. Zeptal jsem se jí zda se chodí v létě koupat. Odpověděla, že ano. Zeptal jsem se jí, zda chodí k vodě v plavkách či bez nich. Ta se téměř urazila a obořila se na mě co si vlastně o ní myslím. "Nic ve zlem , jen by mě zajímalo, jaký máš ty racionální důvod k nošení plavek. Když si koupíš ten nejdražší model, bude ti ve vodě tepleji? A víš, že plavky prochlazují organismus a jsou zdraví škodlivé?" Nevěděla, jak reagovat, začala koktat něco v tom smyslu, že všichni slušní lidé chodí přeci v plavkách, Já odpověděl: "Tak jako ty nemáš jediný racionální důvod k nošení plavek, tak Židé nemají racionální důvod k nošení jarmulky. Jsou lokality, kde se plavky nosí a jsou, kde se plavky nenosí. Záleží na zvyku a prostředí."
Již nikdy se mě neptala, proč nosí Židé tu jarmulku.

Delta

17. 02. 2019

Židé – Nahota Víra a nahé tělo.
Nejčastější námitky některých věřících proti nahotě se opírají o tato biblická místa:
1. Adam s Evou po pádu do hříchu zahalují svoji nahotu.
2. Noe se opíjí a odhaluje svoji nahotu a Chám ji uzří a je proklet.
3. Zákaz odkrytí nahoty v Levitiku 18. a 20.
4. Batseba se koupe nahá a vzbudí žádostivost Davidovu.
Při pozorné četbě tohoto příběhu se nám ozřejmí, že Chámův přestupek, za který byl potrestán nespočíval v tom, že uzřel otcovy pohlavní orgány, ale že se snažil nedovolenými praktikami pohanského okolí evokovat síly plodnosti a to chtěl docílit tím, že s otcovým údem dělal daleko horší věci. Proto takové prokletí.Kniha Levitikus nezakazuje odhalování pohlavních orgánů. Člověk, který se trochu vyzná v myšlení semitských národů dobře ví, že obrat "neodkryješ nahoty" znamená nepovolený pohlavní styk. Problém koupající se Batseby, která upoutala pozornost krále Davida nesouvisí vůbec s její nahotou, ale řeší se vnitřní morální pokles izraelského krále, který z žádosti k ženě posílá na smrt jejího manžela. Nicméně rituál, který prováděla Betseba byl naprosto běžný u izraelských žen a nikterak nesouvisel s nějakým jejich exhibováním.
Mikve je židovská rituální lázeň (překrásné vylíčena ve filmu Golet v údolí), do které vstupují konvertité při vstupu k judaismu, snoubenci před svatbou, muži a ženy před sabatem, ženy po své periodě. Člověk do mikve vstupuje čistý a nahý.Před vstupem do posvátné lázně se musí zcela svléknout, odložit vše co není součástí jeho těla a co lze volně odejmout (např. náušnice, prstýnky, ale i zubní protézy).

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací