EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Pikantní fotky izraelských vojáček obletěly svět

 07. 06. 2013      kategorie: Události      0 bez komentáře

Čtyři izraelské vojáčky byly disciplinárně potrestány za zveřejnění pikantních fotech na Facebboku. Ač fotky obletěly celý svět a potěšily srdce miliónů mužů, velení izraelské armády nemělo s počínáním vojaček pochopení. Čest armády je čest armády...

izraleské vojáčky
Foto: Šalom, nezajdeme na kafe? / autor neznámý

První fotka se objevila na Facebooku zhruba před měsícem, což vyvolalo negativní reakci velení izraelské armády. Vojáčky byly potrestány důtkou za „nevhodné chování".

Psali jsme: Politici, nenuťte naše vojáky, aby se cítili jako zbabělci a srabi

Po potrestání se však na internetu objevily tři další fotky stejných vojáček. Holky neměly na sobě nic jiného než dolní spodní prádlo a rafinovaně přiloženou M-16 na svém těle. Rebelky jsou nováčky a své fotky pořídily na jedné z vojenských základen.

izraleské vojáčky
Foto: Holky v plné kráse / autor neznámý

Vojačky za svůj prohřešek obdržely mimosoudní trest. Izraelská armáda však neupřesnila, jakým způsobem si ho její příslušnice odpykají. Další vojáci byli poučeni, že podobné incidenty se v budoucnu nesmí opakovat.

Psali jsme: Místo skleníku a záhonků na zahradě má nadšenec systém zákopů z 1. světové války!

Nejde však vůbec o první „prohřešek" proti mravům izraelské armády. V roce 2012 bylo potrestáno 5 vojáček za podobnou věc. Vojáčky se nechali vyfotit pouze v přilbě a vestě a fotku následně umístili na Facebook.

izraleské vojáčky
Foto: ... / ...

V roce 2010 se zase na portálu YouTube objevilo video s izraelským vojákem, který vyzývavě tančí kolem Palestinky se zavázanýma očima. Ve stejném roce se objevily fotografie, na kterých izraelská vojačka pózuje před palestinskými vězni.

Zajímavá je role Facebooku a vůbec sociálních sítí. Podle magazín KitUP! se tak možná rodí zajímavý precedens o tom, kde leží na sociálních sítích hranice soukromí, co je považováno ještě za soukromé fotky a které fotky už podlehájí "vyššímu zájmu".

izraleské vojáčky
Fotka: Sexy fotky mají v izraleské armádě dlouhou tradici / autor neznámý

Připomeňme, že v izraelské armádě slouží 176 500 vojáků, z toho 33 % je žen. Každý rok navíc v armádě slouží okolo 50 000 žen, odvedených jako branců. Od roku 2000 pak ženy můžou také sloužit u bojových jednotek.

 Autor: Jan Grohmann

CENOVÉ BOMBY (600)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací