EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Přijďte oslavit Den veteránů – tuto středu 11.11. – na náměstí Míru v Praze!

 10. 11. 2015      kategorie: Události      1 komentář

Praha 2 ve spolupráci s veteránskými organizacemi, armádou a dalšími nadšenci pořádá celodenní veřejný program ke Dni válečných veteránů. Kromě toho, že zde pořídíte vlčí máčky, dozvíte se také mnoho zajímavého, zasoutěžíte si, prohlédnete vojenskou techniku a nakonec můžete našim mužům a ženám ve zbrani věnovat modlitbu...

pozvanka_den_veteranu_maly2
Foto: Pozvánka na Den válečných veteránů

Dopolední program je určen především žákům základních škol, kteří se v uplynulém školním roce intenzivně věnovali tzv. Přípravě občanů k obraně státu, což je koncepce Ministerstva obrany, jež se před časem dostala do rámcových vzdělávacích programů (bývalých osnov), ale málokde v republice ji tak poctivě naplňují. Místní děti si tak na místě osvěží a otestují své znalosti.

Psali jsme: Proč nosit náboj v komoře? Je to otázka Vašeho života a smrti

Po poledni se přímo na místě budou promítat vybrané vojenské dokumenty, přičemž teplé počasí přeje tomu, abyste si je v klidu vychutnali. Od druhé hodiny odpolední se pak na pódiu vystřídá mnoho hostů, kteří se budou věnovat veteránské problematice. Zahraje vojenská hudba a zazpívají místní sbory. V 16:15 proběhne modlitba za padlé a kdo má zájem, může pokračovat do kostela na speciální bohoslužbu.

CENOVÉ BOMBY (926)

Komentáře

Oleg

13. 04. 2019

DOBŘE ŽE ONI BOJUJÍ I ZA NÁS

Romská svatba Ostrava
V Ostravě sa konala Rómska honosná svadba za milión dvěstotisíc korún
Publikováno 26. 3. 2019
U našich českých susedov v Ostrave sa v túto sobotu konala Rómska honosná svadba.Aj keď Dávid a Michaela spolu žijú v jednej domácnosti už 6 rokov a majú spolu dva deti, svoj sen si splnili až teraz. Limuzíny kočiar s koňmi a ostatné atrakcie na veľkolepej svadbe nesmeli chýbať. Nevesta sa prezliekla do troch svadobných šiat a to všetko od módnej značky Natashy Azariy. Svadobný obrad prebiehal v kostole nepoškvrnenej panny Márie v Ostrava prievoz, po svadobnom obrade na počesť spečatenia ich spoločného ÁNO tak obaja novomanželia vypustili biele holubice na symbol spečatenia ich lásky. milionová svatba v kostele Neposkvrněného Početí Panny Marie v Ostravě - Přívoze, sezdává farář otec Franciszek Gajewski, OSPPE a oslava v hotelu Imperiál v Ostravě - střed. .... naspořeno ze sociálních dávek ?

ttps://www.youtube.com/watch?v=LHQS4OgQ6Ic

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací