EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Přišel loupit, narazil však na prodavače válečného veterána z Iráku

 10. 02. 2016      kategorie: Události      3 komentáře

Velmi špatně si vybral mladý týpek, který se rozhodl vykrást jednu americkou večerku na Floridě za pomoci airsfotové zbraně. Bývalý voják mu to následně velmi slušně pěstně vysvětlil :)


Video: Přišel loupit, narazil však na prodavače válečného veterána z Iráku / YouTube

 Autor: Fels

CENOVÉ BOMBY (872)

Komentáře

Delta

14. 03. 2019

Pravý židovský obchodník
Představte si veliký obrovský mnohopodlažní supermarket v USA, ve kterém dostanete všechno.Šéf přijímá nového prodavače s tím,že jej vezme na zkušební dobu,aby viděl, jak se osvědčí.Po zavírací hodině si jej zavolá do kanceláře."Tak kolik jste dnes měl zákazníků?"
"Jednoho, šéfe.""Cože!? Jednoho?Naši prodavači udělají průměrně šedesát až sedmdesát zákazníků denně!Co jste celý den dělal!?A kolik jste vlastně utržil?""380 000 dolarů."Šéf zalapal po dechu."380 000?Proboha, co jste prodal?"No, první jsem prodal malinký háček na ryby.Pak jsem zákazníka přesvědčil, že by si mohl vzít ještě i střední a velký háček.
Pak jsem ho přesvědčil, že by si měl vzít i nějaký vlasec a k němu jsem mu prodal tři pruty - malý, střední veliký.Dal jsem se s ním do řeči,zeptal jsem se, kde bude rybařit.Povídal, že na mysu, 20mil na sever.Tak jsem mu prodal ještě pořádnou větrovku, nepromokavé kalhoty a gumáky,protože tam dost fouká.Přesvědčil jsem ho,že na pobřeží neberou, tak jsme šli vybrat motorový člun.Pak jsem se ho zeptal,co má za auto a vylezlo z něj, že dost malé, člun by na něm nemohl odvézt.Tak jsem mu prodal ještě přívěs.""A tohle všechno jste prodal člověku,který si přišel koupit jediný háček na ryby!?""Ne.On původně přišel koupit vložky pro svoji ženu.Tak jsem mu navrhnul,že když si teda o víkendu neza.uká, že by si mohl zajít aspoň na ryby."

Michal

10. 02. 2016

vaycz: No tak to možná u nás v ČR, ale v US to mají v hlavě v pořádku po této stránce :)

vaycz

10. 02. 2016

Heh, zloděj ho zažaluje za ublížení na zdraví a místo zloděje pujde sedět ten veterán.

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací