EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Romská přesila napadla dvojici policistů, výsledek bitky však útočníci opravdu nečekali

 12. 08. 2018      kategorie: Policie ČR      160 komentářů
Přidat na Seznam.cz

Běžná policejní kontrola, kterých provedou příslušníci PČR za rok stovky a tisíce, se v jednom z kadaňských barů v ústeckém kraji strhla ve rvačku.

Alkoholem posilnění rómové  se rozhodli, že si poměří své síly s mladými policisty, kteří jako hlídka dorazili na místo. Co bylo přesně důvodem pro samotný výjezd police bohužel nevíme, ale návštěva příslušníků místní štamgasty evidentně moc nepotěšila.

Někteří odvážnější a díky alkoholu ,,nesmrtelní" jedinci se rozhodli, že to klukům v čerňácích vysvětlí, zač je toho loket a pokusili se hlídku vzít útokem a ,,vyprovodit" ji z baru. Bohužel nepočítali s tím, že přesně mířená rána pěstí a terapeutická masáž teleskopickým obuškem je víc, než 150 kg nadváhy a 2 promile v žíle. Výsledek byl tedy vlastně jasný dříve, než celý souboj vůbec začal. Jak celý zápas probíhal se můžete podívat v níže přiloženém  videu.

 

 Autor: Hanz

Komentáře

czerik

10. 03. 2021

,rkev
"Většina tu chválíte práci policistů a neberu vám to, ale usuzovat oprávněnost a zákonnost zákroku z jednoho videa? Je vidět, že tomu většina vůbec nerozumí a je jen ráda, že zas ty hnusný cikáni dostali po tlamě.
Policista má hlavně udržovat klid a pořádek a jsou vycvičeni k tomu usměrnit a uklidnit občany za pomocí výzev, hmatů a chmatů a ne mlátit lidi obuškem do hlavy. To fakt není sranda a snadno někoho můžete zabít."
...............................................................................................................................................
toz todle je fakt sila. co bys potreboval k tomu, aby pto tebe to byl opravneny zakrok ?
to , ze utocnici sou v petinasobne presile a ozrali, je dostatecny duvod je rubat tak, aby si jejich kolegove rozmysleli na ne utocit. tecka.
na policajta se neutoci. nikdy.tecka. zautocis, tak dle situace dostanes penderekem nebo olovo.tecka.
a jak si soudruhu kefaline predstavujete takovou rozumnou domluvu s opilcem ?skutecne to rozeber.
a ty hmaty a chvaty prave prdvedl. nebo co by si chtel ? aby s min sel na ferovku 1 vs 1 a pretahoval se s nim jako v recko-rimskem zapase ?a pak by mu 4 dalsi skocili na krk a pak by byl policajt rad kdyby vyvazl se zdravou kuzi ?

asi neznas ono zate pravidlo - kdyz neumis chlastat, nechlasej.
a ne, ja bych policajty podporoval i kdyby ti civilove byly bili, rudi nebo zeleni.

btw, pokud si chces zazit situaci, kde je usane bezpecno, protoze policajti si neumi udelat poradek a sjednat respekt...doporuciji navstevu ameciky - san francisko, new york, seatle, mineapolis, portland.
zkratka jakekoliv mesto kde vladne demokrat. a abyh citoal klasika ze 3 veteranu "cekaji te napinave okamziky"

robin

23. 09. 2018

Co jsem z videa viděl, tak první fyzicky zaútočil na policistu obtloustlý Rom nebo Cikán (jak chcete) a pak se nedivím, že dostal po zásluze obuškem - možná on a jemu podobní nyní pochopí lépe, že na policistu se fyzicky neútočí, protože jde mimojiné o trestný čin a snad to soud podle toho také posoudí.
Na některé lidi bohužel platí především násilí, protože je to jediné, čemu rozumí a z čeho mají strach. Proto jsem v tomto případě na straně zakročujících policistů - nikoliv agresivních opilců a bez rozdílu barvy pleti.

afrožid

03. 09. 2018

Tady je to zas samej nágl s mikropenisem...

Magdeburgští

24. 08. 2018

Mrkev, ty jsi asi pacientka. Cikáni normálně napadají policajty. A jsou místa, kde ani policajti nevylezou, když bílý potřebuje pomoc. Dokonce jsou i případy kdy policajta vyhodili cikáni z okna a další.
Tohle je adekvátní zátah a díky tomu si ti kluci zachránili svou kůži. Jinak by dostali co proto.
Cikán musí viděť že se před ním nepo**reš a máš kuráž. Což oni dva ukázali a proto ostatní nepokračovali v útoku. Věděli, že by dostali taky.

Jinak toto je výsledek vlády komunistů. Komunisté cikánům vzali maringotky a nahnali je makat.
Kdyby tady platil zákon z dob císaře pána, tak cikán by si musel žádat o povolenku před vjezdem do města, zda vůbec může pobývat na území daného města. A povolenka se kontrolovala jízdní hlídkou četnictva, která byla vyzbrojena byčími žilami.
Tolik pohled ho historie. A ber to tak, že tehdy se s cikány nikdo nemazlil. Když porušili příkaz, tak je bili hlava nehlava a díky tomu cikáni měli respekt k zákonu i obyvatelstvu, protože věděli, že se s nimi nikdo nebude párat.
Toto jsou fakta z historie od bývalých četníků z mého města...dokonce i těch co ještě působili za císaře.

Selmy

20. 08. 2018

spravny pristup,a pekne v rade poklepat hlavicky teleskopem..,blesky urcite utecou aa bude mene zla..

Rendy

20. 08. 2018

konecne dobra reakce na prvotni akci,izak newton to p
vyrkl dobre.jeste bych pridal trosku masaze pratelum z baru,trosku breberek z kozisku vy uteklo...

Churchill

14. 08. 2018

MRKEV - ano stačí usoudit z videa. Protože proč tam přijeli je naprosto irelevantní. Od okamžiku, kdy do nich nastoupili je to totiž úplně jinej příběh. Na policajta se prostě nehrabe. Tečka. Takže důvod k zákroku jednoznačně byl a vzhledem k okolnostem byl naprosto v pořádku.

Mrkev

14. 08. 2018

Většina tu chválíte práci policistů a neberu vám to, ale usuzovat oprávněnost a zákonnost zákroku z jednoho videa? Je vidět, že tomu většina vůbec nerozumí a je jen ráda, že zas ty hnusný cikáni dostali po tlamě.
Policista má hlavně udržovat klid a pořádek a jsou vycvičeni k tomu usměrnit a uklidnit občany za pomocí výzev, hmatů a chmatů a ne mlátit lidi obuškem do hlavy. To fakt není sranda a snadno někoho můžete zabít.
Policista je profesionál, psychicky vyrovnaný člověk, který má pomáhat a chránit. Všechny a bez rozdílu.

CRIXUS

14. 08. 2018

Podporuji tento přístup k lidem tohoto typu a chování. Jedna věc je to, že jsou to pořád policisté a že by jim asi kde kdo neměl nadávat do očí a už vůbec ne je fyzicky napadat. Vzhledem k tomu, že jsou dva proti deseti ožralím cikánům, tak je přístup velmi schovívaví. Asi už se nikdo nebude bavit o tom, co by se stalo, kdyby ten útok ihned neodvrátili a posílili tak ego těchto individuí. To, že se jak se říká posrali, je v naprostém pořádku a na místě by byla možná i varovná střelba. Děkuji za takovouto práci. Takto by podle mě měla vypadat práce policie a né vybírání pokut na čtyřicítce. Pak by zasloužili i vyšší plat. (nejsem policista, ani v mnoha případech s jejich prací nesouhlasím, ale tohle podporuji)

Petr.P

13. 08. 2018

A co na to očití svědci ze serveru ROMEA.CZ ? :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

T

13. 08. 2018

:thumbsup::thumbsup:

stepan

13. 08. 2018

Moc pekna prace!

Michal

13. 08. 2018

tak by to melo fungovat policajti se nenechali zaskocit dal bych jim vyznamenani

Zippercz

13. 08. 2018

nadhera, presne tak se ma jednat s cernou rakovinou. Velky respekt k tem dvema.

Dom

13. 08. 2018

Myslím, že by to měli mít jako promo video ...když jsem to viděl hned bych šel k policii xD

Bobik

12. 08. 2018

super prace. respekt

Přidat komentář