EXCALIBUR
CZUB

SJHP Fox Force hledá nové členy

 13. 06. 2017      kategorie: Airsoftové týmy      0 bez komentáře

My, členové Speciální jednotky hloubkového průzkumu Fox Force, hledáme nové posily do našich řad. Jsme military jednotka s centrem v okolí Lovosic, zabývající se hloubkovým průzkumem, tak jak je v současnosti realizován Armádou České republiky. Průzkum je pro nás to hlavní, i přesto musíme znát další dovednosti v oblastech jako je střelecká příprava, TCCC, CQB, taktika malých jednotek, fyzická příprava, spojovací příprava, výsadkový kurz a mnoho dalšího.

Bez názvu - 2

Začínali jsme s klukovským nadšením, dnes už víme, kam chceme jít. Naše jednotka funguje nepřetržitě od roku 2004, a za tu dobu se stihlo hodně. V posledních sedmi letech se naše partička zkonsolidovala v jeden tým bez prudkých změn a personálních kolotočů. Náš výcvik má jasnou formu a zaměření. Na našich stránkách je heslo „Trénuj, jako bys bojoval", které se snažíme plnit. K naší spokojenosti to přináší výsledky.

Psali jsme: Fox Force Speciální jednotka hloubkového průzkumu

Nyní jsme se rozhodli, že je na čase posunout se zase o kus dál, a proto jsme se rozhodli najít do našich řad nové tváře.

Hledáme odhodlané borce se zájmem o military, průzkum a vše s tím související. Nabízíme dovednosti získané v armádě, na kurzech i letitou praxí na největších akcích v ČR. Naši členové prošli výcvikem nejen v Armádě České republiky, ale i od civilních agentur či Červeného kříže. Pravidelně se účastníme nejrůznějších orientačních a vytrvalostních závodů, střeleckých soutěží a své úspěšné zástupce pak máme i v oblasti sportů bojových. Více informací o náboru ZDE:

Psali jsme: Biohazard Invaders

Kontakt:

Email: foxforce.military@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/foxforcemilitary/

 Autor: Hanz

ARMY24

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací