EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Slavnostní vyřazení absolventů Fakulty vojenského zdravotnictví Univerzity obrany Hradec Králové

 28. 06. 2016      kategorie: Armáda ČR v akci      0 bez komentáře

Ve čtvrtek 30. června 2016 v 13.00 hodin proběhne v prostorách Lékařské fakulty Univerzity Karlovy slavnostní vyřazení absolventů magisterských studijních programů Fakulty vojenského zdravotnictví Univerzity obrany v Hradci Králové.

vojaci_02
Foto: Momentka z minulých ročníků vyřazení absolventů

Absolventský slib složí a diplomy z rukou děkana fakulty plukovníka doc. Jiřího Párala převezme 22 absolventů studijního programu Vojenské všeobecné lékařství a 3 absolventi studijního programu Vojenská farmacie. Na základě výtečných studijních výsledků a příkladného plnění služebních povinností po celou dobu studia budou 7 čerstvým absolventům uděleny akademické a disciplinární odměny.

Psali jsme: Memoriál Davida Beneše - Žatečtí si znovu připomněli padlého kolegu armádním vícebojem

vojaci
Foto: Momentka z minulých ročníků vyřazení absolventů

Slavnostnímu vyřazení absolventů budou přítomni prorektor pro vnitřní řízení Univerzity obrany plukovník gšt. Miloslav Bauer a zástupci Ministerstva obrany. Pozvání na tento slavnostní akt přijali také představitelé partnerských civilních fakult Karlovy univerzity z Hradce Králové, představitelé města a církve Hradce Králové.

Kontaktní osoba: Vladimír Šidla, tiskový mluvčí Univerzity obrany, tel.: 973 442 554, 602 695 153, e-mail: vladimir.sidla@unob.cz

Psali jsme: Děti se učí přípravě k obraně státu v rámci projektu POKOS

CENOVÉ BOMBY (328)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací