EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Svatá trpělivost pánů policistů

 02. 04. 2015      kategorie: Policie ČR      6 komentářů

Stává se neuvěřitelným trendem všelijak provokovat a ponižovat naší policii s cílem vyvolat nějaký konflikt a pak to dát hned na sociální sítě s tím, že "policejní brutalita".

Podívejte se na následující video s týpkem, který neuvěřitelně provokuje svým agresivním chováním příslušníky městské policie v pražském metru. Neustále se ohání hláškou, že má právo na svůj názor (což mu ostatně nikdo nebere), nicméně ten pablb asi nechápe, že policii vadí forma jeho projevu.

Upřímně bych já osobně asi tak po 2. výkřiku do obličeje spolu s tou přiblblou gestikulací dal týpkovi ohromnou ránu do držky.

Psali jsme: Policie bude stíhat silniční agresory nově také v Superbech

Tu přechytralou chraplavou slečnu s jejíma názorama typu IQ 20 ani komentovat nebudu.

Takže pánové policisté, za mě máte obrovský respekt, že musíte denně vyjednávat s takovou svoločí jako je například zachycena v následujícím videu.

Ale hlavně buďme přeci liberální, lidem stačí jen domluvit, není potřeba používat násilí. A tu o Karkulce jste slyšeli :D

Psali jsme: Co se stane, když policistu pošleš do píč*???

Video: Svatá trpělivost pánů policistů / YouTube

 Autor: Michal Pivoňka

CENOVÉ BOMBY (600)

Komentáře

Noveu

06. 04. 2015

Vulgárny blbec provokuje a provokuje až ho bolo potrebné sprizemnit. A policajti boli pekne trpezlivý, profesionalny (aj voči tej ženskej) a zvládli situáciu primerane. Takže si zaslúžia zlaté hviezdičky *****! Gratulujem! (komentujem len na to čo bolo čiastočne natočené, viditeľné a počuteľné, škoda že nevieme ako to dopadlo)

ban67

03. 04. 2015

1 - nejsem zastáncem komentářů a debat kdo si prošel ví o čem mluvím
2 - poze můj názor cca ve 3tí min záznamu už chlapci měli důvod k oprávněnému zákroku je to těžký se rozhodnout ale měli jít do akce dle zákona jen mě mrzí že zákrok nedotáhli do konce... takový ...... co provokujou uráží krejou se videama a vlivnejma známostma patří hubou na zem ....
3 sry už mi bouchnul kotel :)

Jesseter

03. 04. 2015

ta slepička si s tím natočeným videem může tak akorát vytřít svou siláckou zadnici. Zákrok schvaluji a trpělivost obdivuji. 10b.

Michal

02. 04. 2015

Jaký koncentrační tábor? Co to je zas za dementní komentář. :D

CZjad

02. 04. 2015

Jistě autore, nažeňme je všechny rovnou do koncentračního tábora. Chlapci by mu asi ránu dali, ale nevěděli jak a trošku se i báli. Ten "stoický" klid byl spíš připosranost. Čili, pokud Vám to nevyjde s novinařinou, jděte do toho, lidé jako vy jsou u městapa akutně potřeba.

xXmanyXx

02. 04. 2015

https://www.youtube.com/watch?v=FRrkjZDH_aQ
Takhle na ně, a věřím že bych nebyl sám .

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací