EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Ten pocit, když přepadnete McDonald’s, kde obědvá francouzské protiteroristické komando GIGN

 08. 06. 2016      kategorie: Události      0 bez komentáře

Kuriózní případ loupeže, která se stala na východě Francie ve městě École-Valentin, místní jen tak nezapomenou. Dva lupiče totiž nenapadlo nic lepšího, než přepadnout místní pobočku rychlého občerstvení McDonald´s právě v době, kdy v restauraci jedlo jedenáct členů elitní vojenské jednotky GIGN.

Jeden z pachatelů při příchodu vypálil varovný výstřel do vzduchu a druhý šel k pokladně pro peníze, kde uloupil zhruba dva tisíce eur (padesátčtyři tisíc korun).
V restauraci v té době bylo asi patnáct zaměstnanců a třicet hostů. 

c-est-dans-ce-restaurant-mc-donald-s-de-la-proche-banlieue_3858507_1000x500

Psali jsme: Během nočního cvičení Navy SEALs na ně začal střílet muž z airsoftové pistole

Členové vojensko-policejní jednotky GIGN (Groupe d'intervention de la Gendarmerie nationale), která spadá pod národní četnictvo a specializuje se na případy terorismu a organizovaného zločinu, vysvobozování rukojmích či ochrany politiků, se zásahem počkali, aby neohrozili návštěvníky restaurace.

1421252381850.cached

Past sklapla, až když se mladíci pokusili s lupem odejít. Ozbrojený lupič byl u pokladen střelen do břicha a druhý, který se dal na útěk, u dveří zakopl a byl také dopaden. V současné době jsou oba ve vazbě, kde se jim určitě všichni smějou :-D

Psali jsme: Extrémní povolání - Vězeňská služba ČR

Zdroj: google, idnes

 Autor: Hanz

CENOVÉ BOMBY (406)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací