EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Ten pocit, když přepadnete McDonald’s, kde obědvá francouzské protiteroristické komando GIGN

 08. 06. 2016      kategorie: Události      1 komentář

Kuriózní případ loupeže, která se stala na východě Francie ve městě École-Valentin, místní jen tak nezapomenou. Dva lupiče totiž nenapadlo nic lepšího, než přepadnout místní pobočku rychlého občerstvení McDonald´s právě v době, kdy v restauraci jedlo jedenáct členů elitní vojenské jednotky GIGN.

Jeden z pachatelů při příchodu vypálil varovný výstřel do vzduchu a druhý šel k pokladně pro peníze, kde uloupil zhruba dva tisíce eur (padesátčtyři tisíc korun).
V restauraci v té době bylo asi patnáct zaměstnanců a třicet hostů. 

c-est-dans-ce-restaurant-mc-donald-s-de-la-proche-banlieue_3858507_1000x500

Psali jsme: Během nočního cvičení Navy SEALs na ně začal střílet muž z airsoftové pistole

Členové vojensko-policejní jednotky GIGN (Groupe d'intervention de la Gendarmerie nationale), která spadá pod národní četnictvo a specializuje se na případy terorismu a organizovaného zločinu, vysvobozování rukojmích či ochrany politiků, se zásahem počkali, aby neohrozili návštěvníky restaurace.

1421252381850.cached

Past sklapla, až když se mladíci pokusili s lupem odejít. Ozbrojený lupič byl u pokladen střelen do břicha a druhý, který se dal na útěk, u dveří zakopl a byl také dopaden. V současné době jsou oba ve vazbě, kde se jim určitě všichni smějou :-D

Psali jsme: Střelecká akce THE BIG SANDY SHOOT

Zdroj: google, idnes

 Autor: Hanz

CENOVÉ BOMBY (1794)

Komentáře

Delta

12. 04. 2019

V ČR by si stěžovali na GIBS a ještě by se jim omluvili ?

Ukradl v obchodě tři banány, prodavači kolenem rozbil obličej, soud jej odmítl co vazby
Brutální napadení prodavače vyšetřují od minulého týdne hodonínští policisté. Recidivista, který podle policie ukradl banány, povalil prodavače na zem a kopl ho do obličeje. Policie muže zadržela, ale soud ho odmítl vzít do vazby.
https://www.novinky.cz/krimi/484260-ukradl-v-obchode-tri-banany-prodavaci-kolenem-rozbil-oblicej.html

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací