EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Zloděj aut viděl snadný cíl, avšak šeredně se přepočítal

 12. 05. 2017      kategorie: Události      1 komentář

To je tak, když si myslíte, že si jen tak snadno ukradnete vozidlo. Zloděj aut v následujícím videu dostal přesně to, co si zasloužil. 


Video: Zloděj aut viděl snadný cíl, avšak šeredně se přepočítal / YouTube

 Autor: Fels

CENOVÉ BOMBY (1351)

Komentáře

Delta

14. 03. 2019

PRÁCE versus VĚZENÍ.
Daňoví poplatníci dostávají dalšího na starost, aby měl to, co jiní nemají
VE VĚZENÍ strávíte většinu času v cele veliké 2x3 metry. V PRÁCI strávíte většinu času v kóji veliké 2x1.5 metru. VE VĚZENÍ dostanete teplé jídlo 3 x denně. V PRÁCI dostanete přestávku na oběd, který si musíte zaplatit. VE VĚZENÍ vám zkrátí pobyt za dobré chování. V PRÁCI vám za dobré chování přidají práci. VE VĚZENÍ se můžete dívat na televizi, kouřit cigarety a hrát karty. V PRÁCI vás za karban, nikotin a dívání na televizi vyhodí. VE VĚZENÍ máte vlastní WC.
V PRÁCI se o něj musíte dělit s celým patrem. VE VĚZENÍ vám dovolí návštěvy rodiny a přátel. V PRÁCI vám nedovolí nic. VE VĚZENÍ jsou údajně někteří dozorci psychologové, aby vězni měli lidská práva atd. V PRÁCI se jim říká vedoucí. VE VĚZENÍ děláte pro sebe a nemáte žádné výdaje. V PRÁCI děláte, abyste zaplatili výdaje spojené s cestou do práce a navíc vám ještě zdaní plat, aby se zaplatily výlohy za vězení. Nechcete se raději nechat zavřít?
POZNEJ ROZDÍL ! Věznice Bangkok - hotel all inclusive (CZ) http://www.youtube.com/watch?v=X3JHKHKatjI

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací