EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Zloděj se pokusil vykrást dům bývalého elitního výsadkáře, což byla velká chyba

 04. 04. 2019      kategorie: Události      14 komentářů

Stalo se tak v americkém městě Seattle, kde se zloděj pokusil dostat do domu veterána z elitní 82. výsadkové divize. Veterán Andrew Myers již před časem zaznamenal vznik do sklepa svého domu, kde mu kromě trička nic nezmizelo.

andrew_02
Foto: Zloděj se potlouká kolem domu Andrewa Myerse | printscreen z YouTube

Andrew však na základě této události nechal na svůj dům nainstalovat bezpečnostní kameru pro případ, že by se zloděj vrátil. A ten se po čase opravdu vrátil na místo činu. Narazil však na majitele domu, který byl na něj tentokrát připraven. Milého zloděje zasypal ranami do obličeje a zajistil ho do příjezdu policie, která už se zlodějem neměla prakticky žádnou práci.

Psali jsme: Zaměstnanci firmy BenShot dostanou od svého šéfa opravdu originální vánoční dárek

Andrew vzpomíná "Již před nějakým časem se někdo vloupal do mého domu a zřejmě v něm i přespal až do rána, protože venku byla zima a dům poskytoval teplo, potraviny apod. Neváhal jsem a kolem celého domu jsem pořídil poměrně drahý kamerový systém se senzorem pohybu, protože jsem předpokládatl, že se dotyčný vrátí na místo činu."

andrew_01
Foto: Andrew pacifikuje zloděje | printscreen z YouTube

A opravdu, zloděj se vrátil už po dvou dnech od prvního vniknutí do domu. "Tentokrát se mu nepodařilo dostat do domu sklepními dveřmi, takže se vydal podél domu k hlavním dveřím a já se vydal za ním. Dotyčného jsem pak chytl a řekl jsem mu, že nikam nepůjde, dokud si nepromluví s policií o svém úmyslu se ke mně vloupat. S tím však zloděj nesouhlasil a pokusil se utéct, proto jsem musel použít hrubšího zacházení a podezřelého zpacifikovat, což už ostatně vidíte na kamerovém záznamu."

Psali jsme: Zemřel generál Harold "Hal" Moore, legenda bitvy v údolí Ia Drang (film Údolí stínů)

andrew_03
Foto: Na místě je již i místní policie | printscreen z YouTube

Za malou chvíli přijela policie a dotyčného zajistila. Musím říci, že se policisté při zatýkání chovali opravdu profesionálně a také mě pobavilo, když jsem pak v policejní zprávě četl následující: Útočník se pokusil majitele domu napadnout, aby se osvobodil. Avšak prohrál."

Jo jo, nikdy nevíte, na koho narazíte a tady karma fungovala okamžitě :D

Video: Kamerový záznam z domu bývalého výsadkáře Andrewa Myerse ve kterém je zachycena konfrontace Andrewa se zlodějem / YouTube

 Autor: Fels

CENOVÉ BOMBY (872)

Komentáře

h

16. 08. 2019

:kissing_cat:

Bum

26. 07. 2019

Branil svuj majetek, nepouzil zadne bojove utoky, pouze ho trochu pridrzel a zfackoval, bezdomac dopadl na americke pomery dobre.Jeste ze nenarazil na stareho dedu s brokovnici, ten by si ho asi vsimnul az v baraku a celkem pravdepodobne do nej nasypal broky.

vena

01. 07. 2019

Promiňte, je tu někdo, kdo prodělal nějaký výcvik? Mně se tedy zdá, že "výsadkář" se pere jako magor v hospodě, hlavně se mi nezdá moc efektivní, mydlit někoho hlava nehlava a ještě se u toho zranit. Myslím, že profesional by postupoval jinak, ale třeba sloužil u 82 jako kuchař. Nic proti kuchařům.

ACE

15. 04. 2019

Nedejbože aby takovej nezkušenej prostáček jako vy byl ještě soudce a trestal slušné lidi.

Surcuf

12. 04. 2019

:-) Karma je zdarma....

Marek

06. 04. 2019

Amerika potřebuje zloděje, jinak by tam nebyli
Americká styl výuky - PŘÍBĚH VĚCÍ (USA),
od Annie Leonard, je dvacetiminutový, navíc s českými titulky.
https://www.youtube.com/watch?v=i1HRbDrWAX4

Pohren

05. 04. 2019

Vojtíšku, Vojtíšku ty troubo jeden

Mirek

05. 04. 2019

Rozkrádání socialistického majetku ve stovkách tisíc bylo větší hrdinství
Vždy mám u sebe doklad totožnosti, u destruktívních metod navíc štítek z odolného materiálu s rodným číslem.Vážím si práce kriminálky a tudíž ji usnadním identifikaci.Volím takové místo,kde mě hned najdou,než začnu smrdět nebo adekvátně jiná opatření-v zimě když mrzne.Volím takové místo, kam může dojet osobní automobil a funebrátcká Avie. Nejsem paša,aby se se mnou někdo tahal ještě po smrti.Proč byl Rittig v 80. letech ve vězení: Šéfoval samoobsluze, ze které zmizelo 766 tisíc Kčs. Vyučený prodavač Ivo Rittig, kterého Policie podezírá z podvodů při stamilionových veřejných zakázkách, dostal od komunistických soudů devítiletý trest za obří manko v prodejně, kterou vedl. Na kriminální minulost muže s velkým vlivem
http://zpravy.ihned.cz/c1-60735840-ivo-rittig-sefoval-samoobsluze-z-ktere-zmizelo-766-tisic

Josef Vojtíšek

05. 04. 2019

na bývalýho výsadkáře nějakej mmmmmladej. Zřejmě ztroskotanec z Iráku. Bojové techniky taky žádnýý nepředvedl, takhle by dostal na hubu i u nás v hospodě.

Delta

04. 04. 2019

TAKHLE VÁS VYKRADOU !
Zpověď zkušeného kriminálníka:
Máte značkové oblečení? Mají vaše děti drahý mobil? Bydlíte v přízemí? Tak možná právě vás si právě teď tipuje partička zlodějů. Nedělnímu Aha! se podařilo získat exkluzivní zpověď Miroslava Mikuly (30), bývalého kriminálníka, který si odseděl 8 let v jednom z nejtěžších žalářů u nás.

http://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/69738/zpoved-zkuseneho-kriminalnika-takhle-vas-vykradou.html

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací