EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Když je síla vůle silnější nežli osud

 20. 05. 2016      kategorie: Události      2 komentáře

Patříte mezi ty, co si pořád stěžují na to, jak je život těžký a jak je nefér? Pak se podívejte na tohoto veterána SEAL Team 10 Andrewa Bottrella, který v rámci své služby v Afghánistánu přišel o obě nohy a ruku, nicméně nevzdal se, pořád se věnuje tomu, co ho baví a z vysoka kašle na svůj handicap...

K nešťastnému incidentu došlo 1. října roku 2011, kdy vozidlo, ve kterém seděl Andrew, najelo na IED (improvised explosive device).

Andrew i přes svá zranění nepodlehl skepsi a razí následující teorii: "Vždy pokračuj dál nezávisle na tom, co ti život přinese a pokud nejsi spokojen se současnou situací, prostě ji změň. Z toho, co se ti děje, neviň nikoho jiného a nečekej, že někdo jiný udělá vše za tebe."

Psali jsme: Vánoce a naši vojáci na zahraničních misích


Video: Když je síla vůle silnější nežli osud /YouTube

 Autor: Fels

CENOVÉ BOMBY (872)

Komentáře

Delta

01. 04. 2019

Penis amputace toť osud
Bývalý voják podstoupil rutinní operaci ledvin, domů se vrátil bez penisu. Na vině je sestřička, muž nemocnici žaluje o tučné odškodné.
Costica Maroleanu (55) žaluje nemocnici v rumunském Buzau. Místo rutinní operace ledvin ho čekala amputace penisu. Přestože mu chirurg Iurie Ciochina ledviny operoval úspěšně, sestra mu ale špatně zavedla do penisu cévku a Costica dostal těžkou infekci.
Lékaři neměli jinou možnost, než mu jeho chloubu amputovat, aby mu zachránili život. "Po operaci mi řekli, že došlo k nějakým komplikacím. Převezli mě na jipku, o čtyři dny později na nefrologické oddělení, tam mě deset dní jen tak nechali ležet. Pak mě převezli do jiné nemocnice a tam mi ho amputovali. Teď čurám otvorem, který mi vytvořili mezi varlaty a anusem. Připadám si jako ženská.
https://tn.nova.cz/clanek/osudna-chyba-muz-sel-na-operaci-ledvin-vratil-se-bez-penisu.html

Delta

09. 03. 2019

Baťovy hesla

Několik hesel a výroků T. Bati :
Buďme věřiteli, ne dlužníky.
Chytrák dělá na začátku, co hlupák na konci.
Kdo se honí za penězi, ten je nikdy nedohoní. Hleďte si práce, dělejte ji lépe než soused. Peníze za vámi přiběhnou samy.
Perfektně si umí uvázat vázanku jen hochštapler.
Víte co pánové? Volové jsme, volové.Břucha máte, prdele máte, ale hlavy nemáte.

Baťovy hesla
• Když neznáš –naučíme Tě.
• Když nerozumíš-vysvětlíme Ti.
• Když nemůžeš-pomůžeme Ti.
• Když nechceš-rozejdeme se.
Tomáš Baťa.

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací