EXCALIBUR
Poctivá vynikající energetická čokoláda s historiíPoctivá vynikající energetická čokoláda s historií
KERBEROS

Konec vojenských čutor, dnes frčí skládací láhve do kapsy!

 20. 08. 2017      kategorie: Vojenská výstroj      0 komentářů

Každý do byl na vojně, zejména starší ročníky si pamatují otravnou, hliníkovou čutoru na opasku. Často dost zapáchala, cinkala a nebyla zrovna nejlehčí. Jak jde pokrok vpřed, začal se používat plast, ale ten i přes nižší váhu nebyl tím pravým ořechovým. Jedním z nejlepších hydratačních systémů jsou nyní hydratační vaky, například od firmy CAMELBAK, které patří mezi ty nejlepší na trhu. Člověk má volné ruce a kdykoliv se může pomocí hadičky na rameni napít a lépe tak kontroluje svůj pitný režim.

Obsáhlou recenzi doplněnou i o destruktivní test najdete ZDE:

hydrapack-stash-collapsible-bottleRozdíl v plném a složeném stavu je opravdu markatní.

Pokud ale patříte mezi příznivce láhví, máme pro Vás doporučení na následující produkty od americké firmy HYDRAPAK.

maxresdefaultDrsné testování odolnosti

Firma nabízí nejen hydratační vaky, ale hlavně skládací láhve, které se po vypití snadno složí do kapsy kalhot nebo batohu a nikde nepřekáží.

Skládací láhve jsou vyrobeny z velmi odolného a zároveň lehkého TPU (thermoplasctic polyurethane) materiálu, který je používán také k výrobě rezervoárů. Tento materiál má speciální antibakteriální povrchovou úpravu, takže se nemusíte bát pachutě při pití tekutin z této láhve. Láhve jsou nabízeny v různém designu a objemovém provedení, takže si na své příjde opravdu každý.

Hydrapak-1
Mezi zahraničními vojáky jsou láhve velmi populární.

Mezi nejpopulárnější produkty patří Skládací Láhev Hydrapak Stash o objemu 1000ml. Díky širokému hrdlu láhve se z ní velice dobře pije a šikovnější uživatelé ji často používají jako vodotěsný obal na cennosti, který i plave. Až pojedete na vodu a někde se převrátíte, o své věci s touto skládací láhví určitě nepříjdete. 

Osobní vyzkoušní je samozřejmě vždy lepší a pokud by Vám nestačil tento článek plný superlativů, stačí navštívit kluky z MARINES-SHOP v jejich kamenné prodejně přímo v centru Prahy na Vinohradech :-) Jak se tam dostat? MAPA ZDE

2015-08-05-Outdoor_Retailer-066-640x529

 autor: Redakce

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.