EXCALIBUR
CZUB
CZUB

KRAV MAGA Seminář pro Policii ČR Zdarma a seminář pro veřejnost

 24. 04. 2015      kategorie: Události      1 komentář

IKMF CZ klub Krav Maga Praha se v dubnu připojuje k měsící bezpečnosti a pořádá zdarma seminář pro policii a ozbrojené složky.

Na seminář jsou zváni příslušníci jak státní, tak městské policie, vězeňské služby, vojáci atd.

maga_policie_00
Foto: Seminář pro příslušníky PČR a ozbrojených složek zdarma

Psali jsme: O misích, žoldácích a odkopnutých vojácích

Seminář (10:00–13:00) bude zaměřen na techniky, které odpovídají požadavkům a podmínkám výkonu jejich povolání. Práce v týmu, obrana proti více útočníkům, ozbrojené a neozbrojené útoky, obrany proti hrozbě nožem a pistolí, vyváděcí a poutací techniky, pacifikace a zneškodnění agresora, odzbrojování.
Použití donucovacích prostředků a pistole jako úderové zbraně, vyhodnocení a rozhodnutí situace, nácvik práce ve stresu a život ohrožující situace.

Seminář povede Mgr. Tomáš Martinovský, jeden z nejlepších instruktorů české sekce IKMF, jeden ze dvou držitelů úrovně Expert 1. Uznávaný odborník v oblasti sebeobrany s rozsáhlými profesními zkušenostmi jako člen ochranky ústavních činitelů včetně předsedy vlády. Mnohaleté zkušenosti z bojových sportů uplatňuje jako instruktor Krav Maga.

Více informací zde.

Psali jsme: Chodžalská tragédie byla nejhorším krveprolitím po rozpadu Sovětského svazu

Seminář pro veřejnost POLICEJNÍ A ZATÝKACÍ TECHNIKY

Dále IKMF CZ klub Krav maga Praha pořádá tu samou neděli 26.4. v odpoledních hodinách (15:00–18:00) seminář pro veřejnost POLICEJNÍ A ZATÝKACÍ TECHNIKY.

Tyto techniky jsou nadstavbou na pravidelné kurzy, kdy hlavním úkolem sebeobrany je úbranit sebe nebo své blízké, dostat se do bezpečí a zadržení útočníka nechat v kompetenci policie.

maga_policie_01
Foto: Seminář pro veřejnost POLICEJNÍ A ZATÝKACÍ TECHNIKY

V situaci, kdy útočníka nebo zloděje nechcete nebo nemůžete nechat beztrestně odejít, nebo naopak chcete předejít agresivnímu útoku a útočníka zpacifikovat a za použití vyváděcích technik vyprovodit. Součástí budou obrany proti ozbrojenému i neozbrojenému útočníkovi, proti více útočníkům, odzbrojování, použití zbraně a práce ve stresu.

Seminář povede Ing. Michal Otipka, prezident a hlavní instruktor IKMF, jeden ze dvou držitelů úrovně Expert 1, který školí a trénuje příslušníky ozbrojených sil jak na odborných seminářích, tak v pravidelné policejní třídě v pražských Hrdlořezích.

Více informací zde.

 Autor: Redakce

CENOVÉ BOMBY (1794)

Komentáře

Mirek

11. 05. 2019

Cvičení v izraelské armádě.
Armáda rozdělená na modré a červené. U mostu je velká tabule: 'Tento most je jako vyhozený do povětří.' Červení si nalepují nějaké tabulky na záda a pak se plazí po mostě. Generála modrých to vyděsí a zavolá generálu červených: "Kohne, to jsi generál? Cožpak neumíš číst? Ten most je jako vyhozený do povětří!" Kohna to naštve a volá: "A co ty jsi za generála? Nevidíš, že máme na zádech tabulky 'My jako plaveme'?"

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací