EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Rozhovor s Václavem Vydrou o zákazu zbraní

 04. 10. 2018      kategorie: Události      12 komentářů

Málo známým faktem je, že Václav Vydra je kromě známého herce taky milovníkem zbraní a sportovní střelby. V rozhovoru pro LIGA LIBE (hnutí bojující proti zákazu legálních zbraní) popsal svůj pohled na zákaz legálně držených zbraní.

obr_01
Foto: Evropský parlament se chystá regulovat držení zbraní

V současné době je mezi majiteli legálních zbraní velice diskutované téma – regulace zbraní. Evropský parlament se snaží členské země přimět k implementování směrnice, která bude regulovat držení legálních zbraní. 

Psali jsme: Turecké letectvo sestřelilo ruský stíhací bombardér Suchoj Su-24...

Evropský parlament schválil směrnici již loni na jaře. Česká republika měla tuto směrnici zavést do 14. září letošního roku. To se ovšem nestalo a Česku teď za to hrozí pokuta. 

obr_03

Proti této regulaci legálních zbraní bojuje LIGA LIBE, která sbírá podpisy všech občanů České republiky. Tuto petici podporuje celá řada politiků i slavných osobností. Jednou ze známých osobností podporující petici je právě Václav Vydra, který se rozhodl natočit rozhovor na toto téma, kde velice lidským a rozumným způsobem vysvětluje, proč je regulace legálních zbraní špatné rozhodnutí.

Psali jsme: Studenti Michiganské univerzity dostali hokejové puky na sebeobranu

A jak sám na konci videa dodává: „ Pokud to dojde tak daleko, jak by nemělo, tak by vám tatínek mohl vyhlásit válku.“

 

CENOVÉ BOMBY (600)

Komentáře

vinetou

04. 10. 2018

ŽÁDNÝ ožralý senilní zkorumpovaný dobroser z Bruselu nemá právo apriori předjímat, že by lidi s legálně a náročně získanou zbraní byli "nebezpečím" a nesvéprávní, tudíž že je nutno "pro jejich dobro a bezpečí" je odzbrojit " !! Lumpové stejně VŽDY použijí zbraně nelegální, neevidované a klidně použijí i klacek, kámen, nebo kuchyňský nůž či sekáček. Vydra i Samuel Colt mají pravdu ! Slušný člověk má právo na obranu svoji, rodiny i majetku. I svobody !!!!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací