EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Terorista přeci nebude kupovat pistoli legálně. Naši politici odsoudili evropskou směrnici

 22. 04. 2016      kategorie: Události      1 komentář

Naši poslanci se jedomyslně shodli na tom, že evropskou směrnici, která má regulovat držení zbraní, je naprostá hloupost. Dále se shodli na tom, že by instituce neměla zasahovat do systému České republiky.

euradi
Foto: EU by ráda odzbrojila legální držitele zbraní s cílem omezit hrozbu teroristických útoků. Jaký to nesmysl...

Evropská unie by výše uvedenou normou ráda zakázala lidem mimo jiné vlastnit poloautomatické zbraně. Na poplašné zbraně nebo makety zbraní by člověk podle EU měl vlastnit zbrojní průkaz. EU tak tímto prapodivným způsobem reaguje na teroristické útoky v Paříži.

Psali jsme: Dan Bilzerian a šílený masakr v Las Vegas

Ministr vnitra Milan Chovanec normu označil doslava jako „neodůvodněný zásah do práv legálních držitelů zbraní."

Snad každý průměrně inteligentní člověk se dovtípí, že by schválení této normy nemělo absolutně žádný význam v boji proti terorismu, neboť zbraně používané při teroristických útocích jsou samozřejmě nelegálně držené. Jediní, kdo by to zas odnesl, by byli řádní držitelé zbraní.

Tak snad zvítězí zdravý rozum a nenecháme si od EU nabulíkovat každý nesmysl, co vyplodí.

Psali jsme: Nový náborový videoklip Univerzity obrany nese název „Objevíme v tobě, co ani nevíš, že v sobě máš“

 Autor: Fels

CENOVÉ BOMBY (872)

Komentáře

Hana

09. 07. 2019

V socialismu se dala sehnat střelná zbraň i pro únosy letadel
Únos letounu do NSR dne 8. června 1972. Únos letounu do NSR dne 8. června 1972 byl únos letounu typu L-410A Turbolet s imatrikulací OK-ADN na pravidelné lince Mariánské Lázně – Praha – Bratislava – Lučenec společnosti Slov-Air, během něhož byl zastřelen kapitán letounu Ján Mičica a druhý pilot byl donucen přistát s letadlem ve Weidenu v Bavorsku

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací