EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Věnováno všem příslušníkům AČR

 08. 07. 2014      kategorie: Armáda ČR      3 komentáře
Přidat na Seznam.cz

Dnes 8. července 2014 v čase okolo 5.15 našeho času při patrole v okolí základny Bagrám v afghánské provincii Parwan došlo k výbuchu improvizovaného výbušného zařízení. V uvedenou dobu patrola sesednutá z vozidel prováděla rutinní činnost ve stanoveném prostoru.

acr
Foto: Upřímnou soustrast všem pozůstalým

Následkem výbuchu utrpěli čtyři čeští vojáci rotmistr D. B. (1986), četař I. K. (1980), desátník J. Š. (1975), desátník L. L. (1981) smrtelná zranění. Další voják rotmistr J. L. (1975) byl těžce zraněn. Na místě mu byla okamžitě poskytnuta první pomoc. Následně byl transportován do americké vojenské nemocnice na základně Bagrám.

Jelikož si naší armády ČR velmi vážíme, sdílíme níže uvedené video. Chlapi držte se! 


Video: Podporujeme AČR / Stream

Zdroj: Army.cz

 Autor: Michal Pivoňka

CENOVÉ BOMBY (310)

Komentáře

králík

08. 07. 2014

upřímnou soustrast....sleduji celý den ČT24 a nejvíc "vtipné" jsou odborné komentáře pracovníků nejrůznějších humanitárních organizací, kteří sice litují "nešťastné" události...ale jinak je Afghánistán plný milých lidí, kteří "chápou" naši pomoc. Tlumočím tímto názor kluků, kteří tam mnoho měsíců byli: NEjsou to naši přátelé, NEmají nás rádi, NEchtějí nás tam, NEní to krásná země...je to smeťák. A jak už napsal Gizmo_CZ .... NEjsou to stateční a hrdí válečníci za svoji víru, většinou jsou to špatně placení fanatičtí zákeřní zbabělci...

Gizmo_CZ

08. 07. 2014

Velmi smutná zpráva.. Pozůstalým upřímnou soustrast, kamarádům a spolubojovníkům hodně sil se s tím vypořádat. Odchod tímto zbabělým a zákeřným způsobem je o to horší.

hjkl

08. 07. 2014

... R.I.P ... a rotmistrovi J. L drzim palce at to zvladne...

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací