EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Nepokoje ve Wisconsinu si vyžádaly dva mrtvé, sedmnáctiletý mladík rozdělil komunitu na dva tábory

 03. 09. 2020      kategorie: Události      37 komentářů
Přidat na Seznam.cz

Intenzivní nepokoje vypukly ve Wisconsinu, když před několika týdny policisté zastřelili Jacoba Blakea, recidivistu s bohatým trestním rejstříkem. Ten neuposlechl výzev policie a vydal se ke svému vozu, policie ho následně několika výstřely vážně zranila. Nepokoje propukají již několik nocí i přes zákaz vycházení.

Svět v posledních několika dnech obletělo mnoho zpráv a videí, na kterých je zachyceno, jak sedmnáctiletý mladík zastřelil 2 demonstranty a jednoho zranil. Tento mladík, jménem Kyle Rittenhouse, tak rozdělil svět na dva tábory – na ty, kdo jsou na jeho straně a druhou polovinu, která ho chce pranýřovat. 

Kylovi odpůrci tvrdí, že do města Kenosha, kde se nepokoje udály, již primárně přišel s úmyslem zabíjet. Z počátku totiž nebylo příliš mnoho informací a média měla relativně volnou ruku. Mnoho informací tedy bylo zkreslených, vytržených z kontextu nebo zcela vymyšlených. Nutno podotknout, že i jeho zastánci měli na různých portálech bujnou představivost. 

obr_01
Foto: Kyle Rittenhouse je sedmnáctiletý mladík pocházející z Illinois | dailymail.co.uk

V posledních dnech ovšem vyplynulo na povrch mnoho nových informací, videí a očitých svědků, kteří vnesli do tohoto případu více světla. Situace nebyla tak přímočará, jak některá média zpočátku tvrdila. Kyle se na místě demonstrace neocitl náhodou, ani nepřišel s úmyslem zabíjet. Demonstrace totiž ve městě probíhaly tak, jak je již zvykem – vše zničit. Proti demonstrantům Black Lives Matter se postavil právě Kyle a mnoho dalších ozbrojených „militantů“. Kyle byl ozbrojen samonabíjecí puškou AR-15. Některé zdroje tvrdí, že ji vlastnil nelegálně (kvůli nízkému věku) a zároveň ji nelegálně převezl přes hranice (jelikož Kyle pocházel z Illinois). Další zdroje tvrdí, že pušku měl půjčenou od kamaráda, jednoho z obránců proti demonstrantům.

Kyle bránil jeden z autoservisů, který vlastnil jeho známý. Jelikož je také zdravotník, měl s sebou batoh plný věcí k poskytnutí první pomoci. Ze stejného důvodu měl na rukou nasazené jednorázové rukavice. V rámci demonstrace, kdy se policie snažila celou situaci zvládnout, se Kyle přesunul na nedalekou benzinovou stanici (v domnění, že autoservis je již v bezpečí), kde bylo nahlášeno několik zraněných. Na několika snímcích je zřejmé, že Kyle několika demonstrantům opravdu pomáhal. 

Když se pak vracel zpět na původní stanoviště, byl napaden jedním z levicových extremistů z řad demonstrantů. Útočník byl šestatřicetiletý muž, který byl dříve odsouzen za pedofilii. Tento muž hodil po Kylovi neznámý předmět. V některých diskusích se objevuje tvrzení, že předmětem byl dokonce molotov (zápalná lahev). Toto tvrzení se však později ukázalo jako mylné. Daného útočníka Kyle v sebeobraně zastřelil. Vyděšený pak volal kamarádovi a sdělil mu, že někoho zabil. Následně Kyla začal pronásledovat rozzuřený dav. 

Kyle se logicky dal na útěk, avšak po chvíli spadl na zem. Jeden z demonstrantů ho v plné rychlosti nakopne. V tu chvíli přibíhá další útočník a praští Kyla skateboardem do oblasti krku a zátylku. V ten moment Kyle útočníka střelí do hrudníku. Ihned na to přibíhá další demonstrant, kterého však mladík zastraší svou zbraní. Kyle se začne rozhlížet, aby zkontroloval situaci. Během jeho nepozornosti jeden z útočníků vytáhl pistoli s úmyslem Kyla zabít. Ten je ovšem rychlejší a střelí demonstranta do ruky. Všichni postřelení demonstranti byli již dříve odsouzení násilníci.

Kyle se následně vydal k nedaleké policii, které celou situaci oznámí. Ta mu ovšem nevěnuje příliš pozornosti a sdělí mu, aby šel stranou. Kyle pak celý incident nahlásil ještě druhý den, to ho již policie přijela zatknout. 

Případ si díky svému dramatickému průběhu získal velkou mediální pozornost. Situace neunikla ani hvězdě mezi právníky v USA – Johnu Piercovi. Kylova případu se ujal a zcela zdarma se rozhodl ho hájit. Je přesvědčen, že Kyle bude osvobozen, jen co vyplynou na povrch veškeré detaily o průběhu celého incidentu.

Video: Celý incident byl zaznamenán na několik mobilních telefonů / YouTube

CENOVÉ BOMBY (310)

Komentáře

czert

06. 03. 2021

jj, kyle je hrdina, a jiste media - cnn, msbnc a jine ho umysllne vykreslovvala jako vraha, ale to jen kvuli tomu ze stilel po lidech ze stpane strany barikady - blm/antifa. kdyby stilel po "trumpetach" byl by temi sami medii vyzdvihovan jako super hrdina, i kdyby situale byla naprosto stejna.
a s odstupem casu, kdy je uz honde informaci k dispozici je jedo jiste - kyle nic neudelal nic spatne, a u soudu se to doufam prokaze.
jen jeste dalsi takova informace, par tydnu po tom, kdy kyla zatkla policie, tak se organizace byvalych kriminalniku, ktera se tvari ze jejim cilem je pomahat byvalym trestancum, ale v relite je to levicaka organizace, ktera hraje rasistickou kartu, aby cerni kriminalnici nebyly posilani do vezeni, dokonce vypsala odmenu za to, kdo jim doda informaci kde a v ktere cele se kyla nahcazi, aby ho mohla zavrazdit.
a lidi nenecte se mylit, v usa je rasismus, obrovsky rasismus, ale ne bilich proti cernym, ale cernych a jejich bilich levicaku proti vsem bilim, kteri nejsou marxiste.

karel3

08. 09. 2020

Omny
"počet lidí, kteří mají názor, že US by měly odtáhnout a nemají u nás co dělat je daleko vyšší ale dnes v dnešní době nikdo si nechce nějakou takovou účastí zadělávat na případné problémy v práci a další oplétačky s úřady...."

1/ Vojáci USA občas pouze projíždějí ČR, tak odkud by měli odtáhnout slovanský chytrolíne ?
2/ Chceš třeba Polákům kecat do života, jak mají žít ve své vlastní zemi ?
3/ Za kolik bytostí tady píšeš ty "většino", ukaž statistická čísla ?
4/ Kdyby vedla stavba radaru USA na území ČR k návratu zdejších bolševiků na Východ do Ruska, tak už měl stát 30 let. :laughing:
5/ Jaké problémy a opletačky? Vždyť to vaše starobní stádo rudých noků se za své politické postoje veřejně stydí. Jste takoví parazité demokracie a kapitalismu. Žijete si déle, lépe, můžete do všeho svobodně bez inteligence žvanit a přesto vás nikde není vidět. Jenom stále zaváníte ve veřejném prostoru a za plentou nám volíte ty své ex-komunistické starobní rudé noky do vedení země. Můj děda měl pro takové skryté podvraťáky skvělý výraz, přizdi(prudký průjem). :laughing:

bombero

08. 09. 2020

Omny
1- nemusíte mne oslovovat, jak vás oslovují doma-mamlas, můj nick je bombero
2-že se rozčilujete nad tím, co se děje v rijádu a nevadí vám vraždy politiků opozice v rusku- litviněnko, navalnyj adt- státní politika ruska
3- Srovnáváte zemi s 147 mio obyvatel s 330mio obyvatel.Rozhodující je přepočet na 100000ob a to jsou státy na polovině vražd, co v rusku. Navíc ve státech je cca 70% vražd mezi gangy černochpů
4-nehledal jsem všechny případy, vzal jsem první stránku, co na mě vypadla. Navíc rus oproti amíkům vždy zatloukal a pustil do světa jen minimum, co se u nich děje
5- Strašně se mi líbí, jak někdo neúčast svádí na to, že mají lidi strach a proto nepřišli. Je zajimavé, že na demonstraci proti 2 nejvyšším členům státu se sešlo cca 250 000lidí.Takže s tím pronásledováním to asi nebude tak žhavý, prostě těch ruskejch kolaborantů je tady minimum
6- i když možná prům věk klesá, tak pořád je to 78 oproti 66 v rusku
http://www.zemepis.com/vek.php
Takže za proruskýho zoufalce jste tady akorát vy. Možná další 2...

PS- jsem rusofobto nepopírám , na základě zkušenosti ze života a život kousek od ruské okupační posádky. Amíci mi jsou celkem volný, jen nemám na očích rudý brejle

Omny

08. 09. 2020

https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3178743-rijad-zmirnil-tresty-vrahum-chasakdziho-verdikt-je-konecny
a takovéhle diktátorské režimy, které se neštítí ničeho, US podporuje.....tohle vám rusofobním USfilckům vůbec nevadí

Omny

08. 09. 2020

Mamlas:
čím více toho napíšeš, tím větší zoufalec jsi. To co jsi nasbíral za 3 roky v Rusku, to v USA dáš za 3měsíce.... a když už tě to zajímá tak pak https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/2993738-v-usa-klesa-delka-zivota-hlavnim-vinikem-jsou-drogy-sebevrazdy-a-alkohol
jinak k tomu mávání/nemávání US kolony - počet lidí, kteří mají názor, že US by měly odtáhnout a nemají u nás co dělat je daleko vyšší ale dnes v dnešní době nikdo si nechce nějakou takovou účastí zadělávat na případné problémy v práci a další oplétačky s úřady....

bombero

07. 09. 2020

Omny- máte plně pravdu, v té emerice je to opravdu hrozný
https://www.forum24.cz/osn-v-rusku-je-skoro-dvakrat-vice-vrazd-nez-ve-spojenych-statech/
Mají tam cca 9x víc vražd než u nás. Ale jsou přibližně na polovině toho co v rusku...

bombero

07. 09. 2020

Omny- na to, že je v rusku téměř nemožné získat legálně zbran, tak je to tam jak na divokém východě.Čím to tak asi bude, že v tom vašm vysněném ráji je to úplně stejné, jako ve státech?
https://eurozpravy.cz/zahranicni/evropa/opilec-strilel-v-moskve-po-lidech-zranil-i-clena-policejniho-komanda.df823c7e/
https://eurozpravy.cz/zahranicni/evropa/muz-v-rusku-zastrelil-pet-lidi-byli-podle-nej-prilis-hlucni.e8a5ece8/
https://eurozpravy.cz/zahranicni/evropa/strelba-v-centru-kaliningradu-si-vyzadala-tri-mrtve.b060600f/
https://eurozpravy.cz/zahranicni/evropa/strelba-na-skole-v-rusku-dva-mrtvi-a-tri-zraneni.1a4facc6/
https://eurozpravy.cz/zahranicni/evropa/223150-muz-v-niznim-novgorodu-strilel-po-policistech-agenti-jej-zastrelili/
https://eurozpravy.cz/zahranicni/evropa/216017-terorista-strilel-do-lidi-pred-chramem-zemrelo-pet-zen-k-utoku-se-hlasi-is/
https://eurozpravy.cz/zahranicni/evropa/210950-strelba-v-moskve-lide-skakali-z-oken-tovarny-na-sladkosti-pachatel-se-vyparil/
Musíte také občas opustit vaší stranickou bunku, aby jste zjistil, že realita je u nás úplně jiná. Bylo to dobře vidět, když projížděl ami konvoj přes ČR- tisíce vítajících, protestovat přišli 3 lidi..(věřil bych, že jste byl jeden z nich).
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/310896/ruskej-svab-ruskej-svab-kriceli-na-napaleneho-velitele-odpurcu-konvoje-vyvadila.html
https://www.idnes.cz/zpravy/archiv/americky-obrneny-konvoj-v-cesku.K64241

Omny

07. 09. 2020

USA - země, kde se lidé pravidelně navzájem střílí....což je další obrázek o US společnosti...kromě pár mamlasů z AN (armádní hovínka) a tady (Robo, Karel, BOmbero, Cyklista a další) neznám lidi, kteří by něco s US chtěli mít společného. Není prakticky týden, kdyby v US někdo nestřílel, nezabíjel, nemlátil apod.
Mamlasové
dejte si do googlu: "střílení USA"...a pak dejte bacha, at se nezahltí váš PC o))

Martin23

07. 09. 2020

​karel3
Takové jsou konce, když diskutuju s ubožákem tvého kalibru.
A jaké tedy jsou znaky občanské války, když ty mnou uvedené jsou problém? Protože ty jsi je chtěl uvést a já ti je uvedl.
Podle mne ty znaky sedí. Já neřekl, že v USA probíhá občanská válka, ale situace není optimální. Tohle totiž již není bohapustá kriminalita. To jsou nepokoje postavné na ideologických základech.
Ale to evidentně nemá smysl s tebou řešit.

bombero

06. 09. 2020

Omny- a že se do toho vašeho vysněnýho ráje neodstěhujete?Pořád lepší, když tu kriminální socanckou a komunistickou verbež mlátí, než když budou mizet, nebo "záhadně" umírat. Co si pamatuju, tak komanči už minimálně 70 let tvrdí, že jsou státy v rozkladu a před krachem. Ale pořád je to jejich vlhký sen. A vaše narážka na čínskou infekci- daleko lépe se podobné věci zvládají v totalitách,než ve svobodných zemích

karel3

06. 09. 2020

Omny
"... USA jsou prostě v rozkladu ..."

Kdo by nechtěl být v takovém rozkladu:
1 USD = 75,35 Rublů
1 USD = 22,37 Kč
(5. 9. 21:00 UTC) :laughing:

Omny

06. 09. 2020

Liberal Shark
neblbábol, tvůj vlhký sen USA jsou prostě v rozkladu, nezvládají tam nic ani ten COVID ne. V téhle zemi bych opravdu žít nechtěl. Ale řezat demonstranty hlava nehlava v tom jsou US mistři..

m

06. 09. 2020

Jít se skejtem proti ARku...jak to asi mohlo dopadnout...

karel3

06. 09. 2020

Martin23
Atributy občanské války, dokáže z Wikipédie oprásknout každý místní jouda.
Rudé noky samozřejmě hned vidí v každém incidentu na území USA atributy občanské války.
Místní lůza je myšlenkou sebezničení USA posedlá od vzniku komunistické strany dodnes. :laughing:
Pomlouvat, "malovat čerty na zeď a lhát je mnohem snadnější, než myslet, pracovat a pokusit se být úspěšnější.

Martin23

05. 09. 2020

"Číst umím. Nikde nepíšu, že jsi napsal, že je v USA občanská válka.
Chtěl jsem znát jenom ty tvé atributy občanské války v USA".

+++++


Takže atributy (znaky) máš, a jak je vidět, tak vyjma taktiky udělat ze sebe blbečka, ti nic jiného nezbylo.

karel3

05. 09. 2020

Martin23
"1. Střílejí na sebe občané jednoho státu...."

Hotový Sever proti Jihu.
Myslím, že jsi se zesměšnil sám a nemá smysl to komentovat.

Martin23

05. 09. 2020

Jo zapomněl jsem na důvod nerovnosti. Ten je asi nejdůležitější.

Martin23

05. 09. 2020

Občanská válka je ozbrojený konflikt, v němž obě válčící strany tvoří (alespoň zčásti) obyvatelé jednoho státu bojující zpravidla na jeho území. Vhodnou situaci pro vznik občanské války představuje slabá centrální vládapráva, nerovnost či sexuální podtext při výrazném náboženském, sociálním či národnostním pnutí, nebo existence zřetelného útlaku určité jasně definované části obyvatelstva. Zásadní vliv může pocházet i z historie daného státu nebo oblasti.
Mezi základní důvody vzniku občanských válek patří národnostní a etnické rozpory, mocenské, hospodářské a ideologické rozpory a náboženské rozpory.

Společné znaky:
1. Střílejí na sebe občané jednho státu. A ty skupiny jsou jasné. Pravicoví běloši x černochů a levici.
2. Střílejí na sebe na území daného státu.
3. Selhání (slabost) státu.
4. Hospodářské a ideologické rozpory.
5. Vliv má i historie - otrokářství v USA.

Je ti těch znaků málo Kadliku?

karel3

04. 09. 2020

Cateye
"Karle, osvobození Sýrie od Islámského státu a potažmo jeho porážka, je velice slušný důkaz akceschopnosti Rusů..."

Nepoužil jsem slovo akceschopnost, to je tvoje parketa.
Vyhladit města jako Groznyj, nebo Aleppo dokáže s dostatkem železa a gumáků přece každý primitiv.
Rusové samozřejmě islámský stát neporazili. Jenom vyvraždili vše živé na povrchu určitého území. Syřanům to "osvobození" vůbec nezávidím. Myslím, že jich ještě hodně opustí svoji rodnou zemi a příjde do Evropy a o to vlastně šlo. Vyhnat nepřátele a všechny nepohodlné Bašáru Asadovi.
Rusové budou zbrojit a jejich obyvatelé budou žít ve středověku. Když je to baví ... :slight_smile:
Třeba ty středověké metody politického boje, protože o politické soutěži to určitě není ...
Dokud to provozují na svém území, tak ať se klidně vraždí. V tom jim fandím. :slight_smile:

Třeba zakladatel Apple Steve Jobs byl po otci Syřan. To co dokázal bylo pouze díky životu v USA. Kdyby se narodil v Rusku, tak bychom o žádném Jobsovi nikdy neslyšeli a svět by byl chudší o f. jako Apple, Pixar a NeXT. V Rusku by se v lepším případě neuchlastal. :slight_smile:

Cateye

04. 09. 2020

Karle, osvobození Sýrie od Islámského státu a potažmo jeho porážka, je velice slušný důkaz akceschopnosti Rusů...

karel3

04. 09. 2020

Martin23
"Neřekl jsem, že v USA je občanská válka. Pouze, že toto dění nese znaky občanské války."

Číst umím. Nikde nepíšu, že jsi napsal, že je v USA občanská válka.
Chtěl jsem znát jenom ty tvé atributy občanské války v USA.
Protože jsi napsal: "Tohle prostě již nese atributy občanské války..."

Definice občanské války je myslím jednoduchá a jasná. Já žádné atributy občanské války nevidím.
Podle mě "vaříš z vody".

Martin23

04. 09. 2020

​liberal shark03. 09. 2020
Osobně bych přirovnal současnou situaci v USA k řádění komunistických bojůvek v Německu, Rakousku a Maďarsku po první světové válce.
++++
Přesně - PO PRVNÍ SVĚTOVÉ VÁLCE. Tedy po celoevropském mezinárodním a totálním chaosu.
Jenže chaos v USA je pouze a jenom jejich vlastní a vnitřní produkt. Proto jsem uvedl, že tohle již ​již nese atributy občanské války.

Pro kadlika:
1. Nejsem bolševik.
2. Nejsem obstarožní - tedy pokud nepřemýšlíš optikou 15 letého puberťáka.
3. Dění v USA rozhodně není mým přáním, protože ohrožuje celý svět.
Neřekl jsem, že v USA je občanská válka. Pouze, že toto dění nese znaky občanské války.

karel3

03. 09. 2020

Cateye
Já bych to neviděl tak černě.
Čína je daleko a místní rudoši melou z posledního. Rusko dokázalo, že nic nedokáže.
Špatná mentalita a žádný tah na branku, jenom opotřebovávací přežívání a chytří Rusové prchající za lepším na "Západ".
Vláda bílého muže asi skončí. Bude to ovšem ještě chvíli trvat a nikdo neví kam se to zvrtne. Mimo bílého muže žádní tahouni nejsou, takže brzy nebude co znárodňovat a zbude jim zas jenom to schůzování.... :slight_smile: Kdo zůstane s compem na aplikacích, ten to dozajista nepřežije. :laughing:

Po prašné silnici uprostřed pustého městečka se kutálí stepní běžec (Tumbleweed).
Přijíždí bílý muž s rodinou. Místo i kraj se mu líbí. Vybere si pozemek, zaparkuje, postaví dům a později čerpací stanici. Za nějaký čas přijíždí další bílý muž s rodinou. Dá se s prvním do řeči a rozhodne se v místě také usadit. První přistaví k benzínce občerstvení a druhý postaví malý motel. Přijíždí třetí, čtvrtý, pátý, dvacátý,... stý. Všichni pracují a po práci se baví. Nezávidí si a nepomlouvají se. Osada žije příjemným životem a vzkvétá.
Po nějakém čase přijíždí první hledač příjemného života bez práce (nebo revolucionář, komunista) a žasne nad tím rájem na zemi. Zabere nejzachovalejší neobydlenou ruinu a vyrazí na úřady pro dávky,.., (nebo burcovat lidi k revoluci proti bohatým za práva chudých). Po čase přijíždí zbytek jeho rozvětvené rodiny, (nebo zbytek komunistické strany). V ruině se moc nespí. Stále se něco slaví a tančí (u revolucionářů-komunistů schůzuje). Mnoho přátel, kteří přijeli na oslavy, (nebo schůze) zůstává a obydluje zbylé ruiny v okolí.
V hlučném městečku plném pobudů (nebo komunistických funkcionářů) projíždějící lidé už nezastavují. První bílý muž zavírá benzínku s občerstvením a stěhuje se. Za pár dní zavírá motel a odjíždí i druhý. Následují je postupně i ostatní. V městečku se už nepracuje, pouze tančí a slaví, (nebo přijímají závazky co se ještě znárodní jako kolektivní majetek všech). Městečko pustne a rozpadá se. Servis nefunguje a tak odjíždí první milovník sladkého života, (nebo komunista-revolucionář) za lepším, (nebo konat revoluční dobro jinam). Během několika dnů balí i ostatní. Městečko je najednou pusté a bez lidí.

Po zaprášené silnici uprostřed pustého městečka se kutálí stepní běžec (Tumbleweed).
Najednou se v dálce objeví obláček prachu, který se zvětšuje.
Po prašné silnici přijíždí bílý muž s rodinou. Zastavuje uprostřed pustého městečka. Místo i kraj se mu líbí........

Cateye

03. 09. 2020

Tohle je začátek konce Spojených států tak jak jsme je znali, a spolu s problémovým Tureckem je to i konec záruk kolektivní obrany v rámci NATO. Macron měl prostě pravdu...

karel3

03. 09. 2020

Anton Ivanovič Děnikin
"... nebo kolektiv EU."

Vtipné na tom je, že ten tvůj kolektiv to má už za pár. :slight_smile:

Anton Ivanovič Děnikin

03. 09. 2020

ROBO
USA nejsou natom lépe než některé další země jako RF nebo ČLN nebo S. Korea nebo kolektiv EU.
Feťáci si vaří drogy před policejní stanicí a policisté místo toho pokutují turisty za stejnou věc několikrát za sebou, domácí štáry za několik slovíček na internetu, indokrinace na školách, mizení lidí atd. Lidi tam mají strach říci co si myslí o vládě aby se nestali terčem...zmizíkování nebo třeba nepřišli o práci.

Článek je o dění v USA, nikoliv v RF nebo ČLN.

karel3

03. 09. 2020

liberal shark
"Osobně bych přirovnal současnou situaci v USA k řádění komunistických bojůvek v Německu, Rakousku a Maďarsku po první světové válce."

Velmi trefné přirovnání. Souhlasím. :thumbsup:

liberal shark

03. 09. 2020

Osobně bych přirovnal současnou situaci v USA k řádění komunistických bojůvek v Německu, Rakousku a Maďarsku po první světové válce. V pořadu Ross Kemp byly záběry z výcviku černošských bojůvek na rasovou válku a otevřeně komunistických skupin se sovětskými vlajkami a rudými maskami na obličejích, velice podobnými maskám Ku-klux-klanu. Černoši v Seattlu otevřeně prohlásili, že jejich cílem je vyhnat bělochy z jejich opravených domů a bytů a nastěhovat se tam místo nich. Demokratická strana se stala partají černošských rasistických komunistů.

ROBO

03. 09. 2020

Anton Ivanovič Děnikin
Ja myslím že ani nikdo nemusí v USA procestovat 6000km aby viděl co se tam děje . Není to nic co by se periodicky neopakovalo už od 60.let .
Pokud někdo nemasakruje své civilní obyvatelstvo jako např. v RuSSku , Bělorusku , Číně ........ , tak s tím musí počítat . Jasně , to se ještě potáhne než se to uklidní . Je to proto že demonstrující nemusí mít strach že ho někdo zatkne bude mučit a zavraždí a cela rodina bude bez budoucnosti , jako je tomu v RU,Bělor., Číně.....

Anton Ivanovič Děnikin

03. 09. 2020

karel3
Zbožné přání všech neschopných lidí-bolševických lenochů už přes 100 let. :joy:
USA existují 244 let.

Vlhký bolševický sen:
Bolševická pýcha Sovětský svaz se nedožil ani 70 let.
"Slavný" tábor socialismu dodýchal ve 40 letech./// Jasně karlíku :D A už jsi zaznamenal že Karibská krize je taky stará novinka ? Víš, mistním příjde že ti jeden bolševik straší v hlavě, podívej se do zrcadla ty bolševický lenochu, nebo ještě lépe svěř se tady : 284 016 111. Tam ti pomůžou .-)

ROBO

03. 09. 2020

Martin23
"Tohle prostě již nese atributy občanské války"
Tak to je opět Prokremelskej žvást místního prolhanýho megabolševika hned po ránu .
Kdybys měl špetku soudnosti , tak si uvedomíš jak genocidicky se u vás RuSSku vypořádáváte pouze s nesouhlasem . Proti tomu sou Amíci džentlmeni v bílejch rukavičkách .
viz.

https://www.securitymagazin.cz/historie/
krvave-divadlo-v-novocerkassku-26-mrtvych-7-popravenych-jak-sovetsky-svaz-ututlal-masove-vrazdeni-neozbrojenych-delniku-1404065704.html

Dnešní Kremelský diktátor tato zvěrstva hravě dávno překonal .

Anton Ivanovič Děnikin

03. 09. 2020

karel3
Víš karlíku3, kdy by jsi sledoval dění v US imperii nebo by jsi tam letos procestoval 6 tisc kilometrů( a ani by jsi nemusel) zjistil by jsi že cca od června asi, se v americe něco děje :upside_down: Zadej do Google vyhledávače: George Floyd, BL. Tomu nebudeš sám věřit, co se tam děje za bizár :cowboy:

karel3

03. 09. 2020

Anton Ivanovič Děnikin
"Když se ušákům rozpadl jejich vlhký americký sen,..."

Zbožné přání všech neschopných lidí-bolševických lenochů už přes 100 let. :joy:
USA existují 244 let.

Vlhký bolševický sen:
Bolševická pýcha Sovětský svaz se nedožil ani 70 let.
"Slavný" tábor socialismu dodýchal ve 40 letech.
Budování socialismu v Československu skončilo vzpourou obyvatel po 41 letech vlády lůzy, ....
Jeden větší úspěch než druhý. :joy:

karel3

03. 09. 2020

Martin23
"Tohle prostě již nese atributy občanské války..."

Levičácké nesmysly a zbožné přání starobních bolševiků.
Proč tady ty atributy občanské války nevýjmenuješ, vyznavači totalitního státu ? :slight_smile:
Jenom bolševik hned válčí i s pokojně demonstrujícími občany. :slight_smile:
Stále zasahuje místní Policie, složka k tomu určená. Jednotlivé státy ani USA, tedy Národní garda ani armáda USA ještě nezasáhly. Neprobíhá žádná frontová přestřelka mezi státem a druhou stranou. Občané se brání po svém a je to jejich právo.
Můj tip. Kyle bude osvobozen.

Anton Ivanovič Děnikin

03. 09. 2020

Martin23
Ať do ulic klidně povolají tanky a Reaperama střílejí do lidí, v USA mají myslím že PATRIOT ACT se to volá ? Který jim to úplně a legálně umožňuje. Jěště si Antifáci a BLM vytvoří vlastní milice, zaberou si vlastní kus území (které se za 14 dnů rozpadne :D) nebo můžeme po vzoru Washingtonu zasadit sankce proti USA, policie střílí do lidí, ušácký prezident vytváří tlak na zahraniční politiky, zatýkají svobodomyslné demonstranty atd. :nerd:

Anton Ivanovič Děnikin

03. 09. 2020

Hahaha.
Když se ušákům rozpadl jejich vlhký americký sen, tak si lezou sami po krku když už jim svět nestačí :grin: BLM a Antifa dobře vystihují Americkou zahraniční politiku, nedivil bych se pokud by Biden byl mezi rabujcími zvířaty. Že by se impérie rozkládala jako oživlá mrtvola nebo jen začla konečně hnít ? Podle mně politická sekta "D "po nepovedených prezidenských volbách rozpoutá, peklo v ulicích (jak je demokratickým zvykem), bude to tentokrát modrá revoluce....sorry jako...rudo/černá v barvách Antify a ruzných duševních poruch jako je Metoo :stuck_out_tongue_winking_eye: Muhahe

Martin23

03. 09. 2020

Tohle prostě již nese atributy občanské války a evidentně dochází k selhávání státu v jeho základní funkci.

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací